אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג

עור גופינו ובפרט עור הפנים, חשוף לנזקים סביבתיים רבים ומושפע מן הרגלי התזונה שאנו צורכים, מחוויות נפשיות שעברנו בחיים וכמובן מהזדקנות טבעית שבמשך השנים. הגיל נותן אותותיו.
כשאנחנו מדברים על הזדקנות העור, אין הכוונה למשהו שמשקף ישירות את גילו של האדם. ישנן נשים שבגיל חמישים, עור הפנים שלהן בוהק ומוצק כאילו היו בנות שלושים ובמקרה הנעים מעט פחות ישנם גם מקרים הפוכים. הזדקנות העור משפיעה על נשים רבות בצורה שונה וכמו שציינו ישנם זרזים לתופעת הזדקנותו של העור, כמו תזונה לקויה, חשיפה לשמש באופן מוגבר ואי עשיית ספורט במידה מספקת.

אמנם מדובר בתופעה שלא לרוחנו כל כך, אך הבשורה המשמחת היא שכיום, בעידן של התפתחויות מדעיות וטכנולוגיות עצומות בתחום הקוסמטיקה והפרא-רפואי בכלל, קיימות פתרונות די טובים לטיפול בתופעה. החל ממניעתה וגם בטיפולי חידוש העור.
אנטי אייג'ינג הינו שם כולל לכלל הטיפולים הנועדים להילחם בהזדקנותו של העור ופגעי הזמן והגיל.

הטיפולים המוצעים בשוק:
רק תקפצו לסופר פארם או לבית המרקחת הקרוב לביתכם ויקפצו עליכן מספר מוכרות עם שלל הצעות והמלצות על תכשירים להצערת העור ולהפיכתו למבריק מוצק ומלא חיים. עולם ומלואו יבטיחו לכן.
למרות שאכן ישנם תכשירים קוסמטיים יעילים ומוצלחים ברשתות הקוסמטיקה, כדאי לקח בעירבון מוגבל כל הצעה והבטחה למראה צעיר בעשרים שנה.
הרכב עור הפנים וההיסטוריה שלו משתנה בין נשים וחשוב מאוד להתאים את התכשיר המיועד לעור הפנים הספציפי שלך. יש תכשירים שיהיו יעילים ביותר עבורך ולאשה אחרת לא יובילו לשום שינוי.

בסופו של דבר, כדאי שנזכור שתוצאות מרביות לא ניתנות להשגה באמצעות שיטה אחת בלבד, מוצר קוסמטי או טיפול רפואי.כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר להפחתת סימני הגיל הניכרים בעור גופנו ובהקניית מראה צעיר, מוצק ומלא ברק, יש לשלב את היתרונות של השיטות השונות והכי חשוב- בהתאמה אישית לך, למבנה העור שלך ולגורמי הזדקנותו של העור במקרה האישי שלך.

המלצה:
עור הפנים שלנו הוא המעטפת החיצונית של גופינו וכמו שהוא חשוף להשפעות רבות, הוא גם מגלה את גילנו ועל הרגלי התזונה והספורט שלנו.
מומלץ מאוד לפנות לקוסמטיקה איכותית בכדי לקבל את הטיפול המותאם אישית לעורך ולגורמי סביבתך.

לא נמצאו עסקים בתחום הקוסמטיקה.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם