ביקור בית טכנאי מחשבים

כיום בכל בית ממוצע יש לפחות מחשב אחד מה שמגביר ביקור בית טכנאי מחשבים. טכנאי מחשבים ניתן למצוא היום בכל פינה ואם זאת חשוב לדעת להיזהר ולבדוק את האדם אשר נכנס אליכם הביתה

המאמר הבא, עוסק במה חשוב לדעת לפני הזמנת ביקור בית של טכנאי מחשבים:

קצת על מחשבים וביקורי בית

מחשבים היום, כמו כל מוצר אלקטרוני, הופכים לרגישים, משוכללים ובעיקר קטנים יותר, מה שמחייב את ההתמקצעות בתחום ועבודה מול איש מקצוע. שלא כמו בעבר, היום מחשב הוא פריט קומפקטי, אשר יכול להגיע לגודל של ספר קריאה סטנדרטי, לכן, הופך לרגיש יותר, ודורש טיפול של איש מקצוע. לכן, רצוי לא לבצע ניסוים ותהיות, כאשר אינכם יודעים מה אתם עושים.

טיפ חשוב בנוגע לכל מוצר אלקטרוני או חשמלי: אם אתה לא יודע איך זה עובד- אל תיגע!

מצלמות אבטחה לבית

המלצות

במיוחד כאשר את מזמינים אדם זר הביתה ובמיוחד בתחום המחשבים, חשוב לקבל המלצות ממכרים, חברים או משפחה. זהו תחום שעובר הרבה פעמים מפה לאוזן. ביצוע פעולה כזאת, תעזור לכם פעמים רבות, גם בתחום המחיר וגם בתחום האמינות. המלצות של מכרים קרובים או משפחה, יהיו בדרך כלל האמינות ביותר, מאחר ויהיו נטולות כל אינטרס אישי שלא בדומה להזמנת טכנאי מחיפוש רגיל באינטרנט.

מחיר

לפני שמגיע הטכנאי הביתה, חשוב לשאול בטלפון מה המחיר של הביקור עצמו. ביקור בית של טכנאי מחשבים, נע בדרך כלל בין 200 ל 400 ₪, ללא כל קשר למהות התקלה. חשוב לשאול שאלה זו, כדי לבצע השוואת מחירים בין הטכנאים אשר לגביהם קיבלתם המלצות. ישנם טכנאים אשר גובים תשלום נוח יותר עבור ביקור בית, וניתן להגיע איתם להסדרים. בתחום כמו תיקון מחשבים, לעיתים המחיר לא אומר כלום על איכות השירות והמקצועיות.

ניתן לחסוך כסף על ביקור טכנאי שזה עתה סיים ללמוד, וייקח בדרך כלל מחירים סמליים יותר בכדי ליצור לעצמו שם והמלצות.

הבן של הדודה של השכנה

כיום, גם ילדים בגיל תיכון הם בעלי ידע של טכנאי מחשבים ומציעים ביקורי בית. חשוב לבדוק האם התיכוניסט באמת יודע מה הוא עושה ולקבל המלצות ואפילו לשאול עליו בין השכנים בכדי שלא תגיעו למצב של מחשב מפורק. אולם זוהי דרך מעולה לחסוך בכסף על טכנאי מחשבים מוסמך. בכל מקרה במידה ואתם רוצים להיות בטוחים ורגועים, עדיף בכל זאת לשכור שירותיו של מומחה לצורך ביקור בית כזה.

לסיכום, תיקון מחשבים בכלל, בפרט עם מדובר בביקור בית מחייב בבדיקת האמינות של איש המקצוע ומקצועיותו כאחד וזאת בכדי להגיע לתוצאה של מחשב תקין ובית בטוח.

מעבדת ניידים