בניית ציפורניים

בניית ציפורניים זה כי הידיים שלנו מייצגות את המראה הנשי שלנו, אישה מטופחת ואסתטית לעולם לא תחסוך במראה ידיים נשיות וציפורניים מתוקתקות היטב

עולם הטיפוח והיופי קיבל עם השנים בברכה את ענף בניית הציפורניים,  נשים שלא התברכו בציפורניים מעוצבות בלידתן, יכולות ליהנות גם הן מציפורניים ארוכות ומטופחות בטעמן האישי על ידי הליך פשוט – בניית ציפורניים.

בניית ציפורניים היא דרך נפוצה לשיפור מהיר ועמיד של מראה הידיים לכל אישה, הבנייה תוכל לעזור במקרה של כסיסת ציפורניים אשר לפעמים נראית בלתי ניתנת לפתרון כלל. הרגל הכסיסה עשוי להיות מטרד של שנים ולפגוע במראה הנשי היפה שמגיע לא פחות גם לכוססת המתקשה נואשות להיגמל, תהווה תחליף מהיר לציפורניים ארוכות ומושלמות וגמילה בזמן קצר מכסיסה.

אם תסתכלי בהיסטורית הנשים המתייפייפות לפני שנות ה-90, תוכלי לגלות שמקור בניית הציפורניים החל בארה"ב, שם החל סיפור ההצלחה! לאחר תקופה הגיע ענף בניית הציפורניים גם לישראל ועד היום נשאר פופולארי מאוד בעולם הטיפוח והיופי שלנו.

מניקור

תהליך בניית הציפורניים לא כרוך בסיכונים וחומרים מסוכנים.

 

אז איך מתחילים?

תהליך הבנייה יחל בחיטוי הידיים ולאחר מכן יעבור לשיוף הציפורניים הטבעיות, אז יגיע החלק המהנה בו תוכלי לבחור את ציפורנייך העתידיות לפי אורך וגודל המתאים למבנה היד שלך (ממש כמו שמודדים חולצה!) לאחר מכן מדביקים את הציפורניים באחת מהשיטות הבאות:

השכרת שמלות לחינה