הגדלה חזה

לא פעם אנו שומעים על אישה אשר מרגישה לא נוח עם עצמה. לעיתים נשים אלו סובלות מחוסר יחס מאת הסביבה. הן מרגישות לא שלמות ולא מכובדות. לפעמים נשים אלו חוששות בשל המראה הלא אסטתי והשלם בעיניהן של גופן. גם האישה המוצלחת ביותר לפעמים תשאל עצמה מדוע החזה שלה קטן משל אחרת ולא פעם עולים חששות לגבי הצלחה או חוסר הצלחה במלאכת החיזור, במיוחד בשל בעיה עם גודל החזה או צורתו

רפואה אסתטית

ניתוח הגדלה חזה הוא ניתוח שהפך למקובל בעשורים האחרונים. הניתוח מעניק נפח וצורה יפה לחזה, אשר בעבר היה קטן משמעותית, במיוחד לפי פרופורציות גוף האישה המנותחת ומתקן עיוותים לא רצוניים אשר קיימים בשד. הגדלה חזה היא מלאכה עדינה אשר נעשית על יד רופא מומחה, פלסטיקאי, אשר בודק ומכין את המטופלת לפי מידות המותאמות לה ובאמצעות בחירת השתל הנכון מהחומר המתאים לה ולגוף שלה. מנתחים שאינם בעלי ניסיון מספיק, או ללא רישיון תואם עלולים לפגוע במטופלת ואף להגיע לנזקים בלתי הפיכים לגוף במהלך הניתוח, לכן יש לבחור את המנתח שלכן בקפידה.

הגדלה חזה פותר להרבה נשים את בעיית חוסר הנוחות עם חזה לא סימטרי. ישנן נשים בעלות חזה אשר שד אחד גדול מהשני, או כזה אשר הפטמות בו אינן שוות, או שאינן סימטריות בהשוואת אחת לשנייה. ניתוח שכזה תורם לשינוי מבנה השד וצורתו. החזה מקבל צורה סימטרית ומעוצבת, הוא הופך להיות חזה מוצק ועומד והכי חשוב מקנה לגוף את הצורה הנכונה והמתאימה לו ביותר.

שדיים נפולים הן טענה, אשר נשמעת אצל נשים בעלות חזה בינוני או קטן, אשר לעת זקנה רקמות השד שלהן מתחילות לצנוח מטה ולאבד מגמישותן וחוזקן. ניתוח הגדלה חזה מעניק לשד את צורתו המקורית ואף לעיתים מוסיף לה ומשפר אותה לעומת צורת החזה הקודמת לפני שהחל החזה ליפול. גם בעת ירידה דרסטית במשקל, ניתן להיתקל בעודפי עור סביב החזה, אשר גם הם תורמים לאיבוד צורת השד. באמצעות ניתוח הגדלה חזה ניתן לנייד את העור לצורך הרמת החזה ועיצובו מחדש.

ניתוחי שדיים