הסוד להסרת שיער בשיטה המוכחת ביותר

בזמן ליופי, הלקוחות שלנו תמיד בעדיפות ראשונה, לכן חשוב לנו להביא לכן את החידושים האחרונים ביותר בכל תחום הקשור ליופי, קוסמטיקה ואסתטיקה.

אחרי מאמצים רבים ובדיקות שונות של מכשירים וחברות, מצאנו את הפתרון האפקטיבי והמהיר ביותר במינימום כאב ומקסימום תוצאה לגוף חלק ואסתטי.

קיימות שיטות רבות להסרת שיער, היוצרות לא פעם בלבול בקרב נשים וגברים:

גילוח? שעווה? אפילציה? לייזר? IPL ? טיפול אינפרה?

במה לבחור? מה השיטה היעילה ביותר? אין ספק ששפע האפשריות לא פעם גורם לנשים וגברים איבוד של חוסר זמן יקר על ניסוי ותהיה, שלא לדבר על כסף  ומחזוריות הסבל שלא נגמרת!

אז בכדי לא לבזבז לכם גם כאן את הזמן, החלטנו לגשת ישר ולעניין.

אחרי בדיקות רבות של מכשירים שונים, מפגשים ארוכים עם מגוון החברות המוכרות, התייעצויות עם קוסמטיקאיות ברחבי הארץ- מצאנו בעבורכם את התשובה לגוף חלק.

מניקור

 בקליניקת זמן ליופי, בחרנו לעבוד בשיטת IPL  , מדוע?

זה פשוט!

* השיטה מתאימה לכל גוון וסוג עור.

* בתוך מספר טיפולים קצר יחסית ניתן להגיע לפתרון משמעותי של הופעת השיער המיותר.

* לשערה ישנם מספר מחזורי צמיחה. בשיטת IPL  ישנם 3 אורכי גל המתבייתים על פיגמנט השערה מתוך השורש וכך השורש מומת.

* לכל מטופל עור שונה וגוון שיערה שונה, מכיוון שכך חשוב לנו להתאים את עוצמות הגל לפי סוג וגוון העור באופן אישי, למטופלים שלנו

* התהליך (אשר בשונה מלייזר המבוצע אך ורק על ידי רופא עור) – אינו כואב כלל!

 חשוב להבין

כאשר אתם מגלחים את השערה או אולי מורטים אותה בשעווה, אתם מבזבזים שנים רבות במלחמה בחוט השערה. השיטות הללו לאורך זמן הן יקרות.

בגילוח – רכישה של סכיני גילוח לאורך השנים עולה כסף רב,  שלא לדבר על כך שבמקום לפתור את הבעיה, הגילוח מעבה את השורש, מרחיב את גבולות הגילוח ו"עוזר" לתהליך האין סופי והסיוט שלא נגמר-כך לעולם לא תצליחו להישאר חלקים.

בשעווה- למרות ששעווה מדלדלת את צמיחת השערה, היא כואבת ויקרה אף יותר מגילוח. הגעתכם חודש אחרי חודש לקליניקה בתוך שנה, גורמת לכם לבזבוז כסף רב במקום להפטר מהשיער המיותר, בסדרת טיפולים קצרה!

מחכים לראותכם, זמן ליופי, הרצליה נוה עמל.

שיטות בניית ציפורניים: