הסרת שיער ב-ipl

הסרת שיער ב-ipl

הסרת שיער

נשים רבות מעוניינות להסיר שיער מאזורים שונים בגופן. הרגליים, הגבות, הבטן וכולי הם רק חלק מן האזורים עליהם עשוי לצמוח, לעיתים קרובות יותר או פחות, שיער אשר נחשב כלא אסטטי. ישנן דרכים רבות שהן ניתן להסיר שיער שאינו רצוי. חלק מן השיטות הן זמניות, וחלקן קבועות יותר.

השיטות השונות להסרת שיער

השיטות המוכרות ביותר וגם הנפוצות ביותר של הסרת שיער הן השיטות הזמניות, אשר יעילות לתקופת זמן של מספר ימים עד מספר שבועות בלבד אלו הן בעיקר הגילוח בסכין, והסרת שיער בשעווה. הסרת שיער בשעווה עמיד היותר מהסכין, ואף מעניקה מראה חלק יותר, אך גם היא זמנית בלבד. לעומת השיטות הללו, ישנן מספר שיטות אשר בכוחן להעלים את השיער לצמיתות, או לפחות לדלל אותו ברמה גבוהה של דילול.

הסרת שיער לצמיתות

ישן שלש שיטות עיקריות אשר משמשות להסרת שיער לצמיתות: הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בipl והסרת שיער באמצעות קרניים אינפרא אדומות. כל השיטות הללו פועלות באמצעות קרני אור מסוגים שונים, אשר מגיעות עד זקיק השערה והורסות אותו לצמיתות. רוב המכשירים אשר מיועדים להסרת שיער לצמיתות פועלים באמצעות זיהוי של שינוי בצבע העור, ולכן הם יעילים במיוחד על עור בהיר שעליו שיער כהה.

הסרת שיער בipl

מתוך כל השיטות של הסרת שיער לצמיתות, הסרת שיער בipl היא השיטה הנפוצה ביותר. יש לכך מספר שיטות. הסרת שיער בipl דורשת מספר גדול יותר של טיפולים מאשר השרת שיער בלייזר, לדוגמא, וסיכויי ההצלחה שלה מעט נמוכים יותר. אך יש לה יתרונות גדולים אשר הופכים אותה לנפוצה ומוצלחת. בעוד שמכשירי הסרת שיער בלייזר דורשים פיקוח רפואי צמוד, הרי הסרת שיער בipl היא פשוטה מאד, ויכולה להיעשות אצל כל קוסמטיקאית. גם המכשיר של הסרת שיער בipl הוא זול ופשוט יחסית, כך שהוא נפוץ מאד. בנוסף, הסרת שיער בipl מתאימה כמעט לכל סוגי השיער, מכיוון שניתן להתאים את אורך הגל לצבע השיער, כך שניתן להשתמש בו גם לעור כהה או לשיער בהיר יחסית.

הסרת שיער בקרן IPL

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם