הסרת שיער בipl

הסרת שיער

כל אישה מגיעה בשלב כלשהו של חייה לרגע שבו היא רוצה להסיר שיער מחלקים שונים של גופה. רבות מאיתנו משתמשות בשיטות סטנדרטיות כמו הסרת שיער בסכין או בשעווה. אלו שיטות קלות, זולות ומתאימות לשימוש ביתי, ולכן נשים רבות מעדיפות אותן ומסתדרות איתן. אך הרבה נשים מגיעות כעבור זמן למסקנה, שהשיטות הללו מעייפות ומתישות. הסרת שיער בסכין או בשעווה מחייבת הסרה חוזרת כל תקופה קצרה, אפילו כל יום אם מדובר בסכין, וכל שבועיים-שלושה אם מדובר בשעווה. בייחוד מי שיש לה שיער רב, או שיער כהה ובולט, מעוניינת למצוא פתרון שיסיר את שערותיה לצמיתות.

הסרת שיער לצמיתות

האם יש דרך להסיר שיער לצמיתות? התשובה העקרונית היא כן, אלא שאין דרך להבטיח זאת במאת האחוזים. ישנן כיום שלש שיטות עיקריות של הסרת שיער לצמיתות: הזרת שיער בלייזר, הסרת שיער בipl והסרה באמצעות קרניים אינפרא אדומות. כל השיטות הללו פועלות על הקרנה של גלי אור החודרים אל זקיק השערה והורסים אותו. ברוב במקרים, כעבור מספר טיפולים השיער מידלדל ונעלם כליל, אולם דבר זה תלוי בפרטים שונים, ולכן אף פעם אין ביטחון של 100 אחוז שהשיער יעלם לצמיתות. רוב מכוי הקוסמטיקה מבטיחים סיכוי הצלחה של 80%.

הסרת שיער בipl

הסרת שיער בipl היא שיטה להסרת שיער הדומה לשימוש בלייזר או באינפרא אדום. הקרניים שבהם משתמשים להסרת שיער בipl הן חזקות פחות מקרני לייזר, ולכן פחות כואבות, אך גם פחות ממוקדות. הסרת שיער בipl דורשת מספר טיפולים גבוה מלייזר על מנת להיפטר מהשיער לצמיתות, בתדירות של ארבעה עד ששה שבועות בין טיפול לטיפול. היתרון הגדול של הסרת שיער בipl הוא שהמכשור הוא זול ופשוט, ואינו דורש פיקוח רפואי לשימוש בו. לכן הסרת שיער בipl זולה משמעותית מהסרת שיער בלייזר, והיא נעשית גם במכוני קוסמטיקה קטנים או אצל קוסמטיקאיות פרטיות, ולא רק במכונים הגדולים שיכולים לאפשר פיקוח רפואי. בנוסף, ניתן להתאים את אורך הגל של הipl לצבע העור של המטופלת, כך שהוא יעיל כמעט לכל צבע עור, כהה או בהיר.

התזה שיזוף