הפעלות לחתונות

"החתונה שלנו לא תראה כמו של האחרים"

כך כולם אומרים לפני שהם פותחים בהכנות המפרכות, אך ברגע שנכנסים לארגון השותף, אם נסתכל על המכלול, החתונה שלכם בסופו של דבר נראית דיי דומה לחתונתו של האחר.

החתונות שלנו נראות אותו הדבר פחות או יותר וזה בגלל שסדר האירוע מוכר לכולם, זה מתחיל בקבלת הפנים המוכרת , החופה הבאה אחריה, הסעודה, הריקודים וכן הלאה. אז מה לגבי הפעלות לחתונות?

הפעלות ואטרקציות לחתונות זה מה שיצור את ההבדל בסופו של דבר יהיה רמת האולם, בגדי האירוע של המשפחה, שמלת הכלה , העיצוב והקייטרינג. בגדול אפשר לומר שההבדל הנמדד בין חתונה אחת לחתונה האחרת, יסתכם בהשקעה הכספית שהשקיע בעל האירוע.

 

ובכל זאת, מי לא רוצה שהאירוע שלו יהיה אירוע השנה וטעמו הטוב לא יפסיק להיות מדובר בקרב האורחים, הצלמים, המלצרים, ובקיצור- כל מי שהיה נוכח באירוע?

 

כיצד נוכל למצוא את הדרכים בהם נוכל להתעלות על כל החתונות שהיו עד כה ועתידיות לבוא:

קיימות הפעלות לחתונות רבות שיכולות לשדרג כל אירוע גם לאורחים וגם עבור החתן והכלה. זהו הטאץ' שיוסיף לאירוע את האווירה המיוחדת שאותה חיפשתם. אטרקציות וגימיקים מפתיעים ישמחו את האורחים שלכם ויוסיפו את הפלפל הנחוץ.

אספנו עבורכם את ההפעלות לחתונות והגימיקים, המוכרים והמקוריים:

מגנטים– מגנטים זו האטרקציה הפופולארית ביותר, צוות המצלם את האירוע וצוות שני מדפיס את המגנטים. עד סוף החתונה האורחים יוצאים עם מזכרת נחמדה שנשארת למזכרת על המקרר, דרך פחות מקורית, אך זולה יחסית ועושה את העבודה.

צייר קריקטורות– הוסיפו לחתונתכם קצת פאן! צייר קריקטורות יגיע לחתונתכם ויצייר לאורחים קריקטורה מצחיקה. זו מתנה נחמדה לתת לאורחים והיא גם יוצרת חוויה. הבעיה יכולה להיות שהצייר לא יספיק לצייר את כולם ולכן האטרקציה הזאת מתאימה לחתונות קטנות.

תוכן לאירועים

בר ממתקים עם מפלי שוקולד– בר מתוק ומעוצב, מוסיף עניין וכיף גדול לחתונה! האורחים יחייכו מפה לאוזן ויהנו מכל רגע.

תפאורה, תלבושות והפעלות לחתונות מפתיעות– זוהי האטרקציה המומלצת ביותר, האורחים לא מצפים להפתעות במהלך החתונה, לכן כל אטרקציה שתצוץ כמו זיקוקים, הפתעות, בלונים, דמויות שיוצאות ממכל מיני מקומות- הם הפעלות לחתונות שישאירו את האורחים עם חיוך גדול וצחוק מתגלגל. האורחים הם פרמטר מאוד גדול באירוע, לכן אירוע מוצלח יהיה אם האורחים פשוט לא ירצו ללכת כדי לא להפסיד כלום

הפעלות לחתונות בחתונה יגרמו לאירוע שלכם להיות מיוחד ושונה, בדיוק כמו שחלמתם. ניתן למצוא חברות מקצועיות שמתמחות באטרקציות, תפאורה, הפעלות וכל מה שנדרש. אם תזמינו את כל ההפעלות לחתונות מחברה אחת, תוכלו לחסוך בהוצאות וגם להוריד מעצמכם את כל התיכנונים והביצוע שגורמים לכאב ראש לא קטן. החברה ההמקצועית תעשה הכל עבורכם ותשדרג לכם את האירוע בצורה משמעותית.

הפקת ימי כיף