הצרת היקפים

כל מה שרציתם לדעת על הצרת היקפים ולא העזתם לשאול

מה זה הצרת היקפים?

לכל אחד יש את הגוף שלו, ואיתו הוא צריך להתמודד. ישנם כאלו אשר הגוף שלהם נשאר רזה ויפה בלי כל מאמץ, לעומת אחרים אשר צריכים להתאמץ על מנת לקבל את הגוף שהם רוצים, ולפעמים הם ממש לא יצליחו בכך. הצרת היקפים, כשמה כן היא, עוסקת בדיוק בכך: ברצון להצר את הגוף שלנו, לחטב אותו ולעצב אותו, כך שנרגיש איתו בנוח, נאהב אותו וניראה הכי טוב שאפשר.

הצרת היקפים – איך עושים את זה?

הדרך הטבעית, ללא התערבויות חיצונית, על מנת להגיע אל הצרת היקפים היא, כמובן, באמצעות דיאטה וספורט. כאשר אנו מקפידים על תפריט מאוזן ודל בקלוריות, אנו משילים ממשקלנו. כאשר אנו עושים ספורט אנו גם משילים ממשקלנו וגם מעצבים את הגוף שלנו. חיטוב הגוף נעשה באמצעות תרגילי עיצוב ייעודיים לאזורים שונים – אזור הישבן, הבטן, הירכיים, הידיים וכן הלאה. כמו כן, ספורט אירובי, כגון הליכה, ריצה ושחייה, עוזר לנו להשיל ממשקלנו ובכך להגיע למטרה הנכספת: הצרת היקפים.

ואם אנחנו לא מצליחים לבד?

ישנם אנשים רבים אשר מנסים להגיע אל הצרת היקפים אך לא מצליחים לעשות זאת בכוחות עצמם. הסיבות לכך מגוונות: חוסר יכולת להתמיד בספורט ובדיאטה, בעיות הורמונאליות, דיאטה שבה נתקעים במשקל מסוים ולא מצליחים יותר להתקדם וכן הלאה. עבור אנשים כאלו קיימת האופציה של הצרת היקפים בעזרים חיצוניים שונים.

איזה אפשרויות קיימות עבור הצרת היקפים?

ניתן לעשות הצרת היקפים באמצעות לייזר, אולטרה סאונד, המסת שומן, טיפול בצלוליט וכן הלאה. את כל הטיפולים הללו ניתן לעשות במכונים מוסמכים לכך, אשר מעסיקים בעלי מקצוע ומחזיקים במכשירים מיוחדים ובמכונות ייחודיות שנועדו לטפל בדיוק בבעיה שלכם.

איך בוחרים מכון עבור הצרת היקפים?

מכיוון שקיימים מכונים שונים ושיטות טיפול שונות, אין מנוס מלערוך סקר שוק מקיף בנוגע לאיכות הטיפולים, לסוג הטיפולים, ליעילות שלהם לאורך זמן, וכמובן, למחיר. לאחר שיהיו בידיכם כל הנתונים תוכלו לבחור באיזו שיטה אתם רוצים לפעול, ולהגשים את החלום שלכם: להצר היקפים בקלות וללא מאמץ, ולהיראות כמו שתמיד רציתם.

העלמת צלוליט