הרמת פנים

כיום, כשכולנו רוצים כל הזמן להיראות כמה שיותר צעירים ושחס וחלילה לא יראו אף קמט על עור הפנים, תהליך כירורגי מסויים הפך להיות מקובל יותר ויותר. אנו מדברים כמובן על האפשרות של הרמת פנים ליצירת מראה צעיר יותר וכמובן מתוח יותר של עור הפנים. אז מה האפשרויות אם רוצים לעבור הרמת פנים? ולמי מומלץ לפנות? את כל המידע זה תוכלו לקבל במאמר הכתוב לפניכם.

אפשרויות

האפשרויות הגלומות בצמד המילים הרמת פנים מתחלקות לשתי קבוצות. הרמת פנים ללא ניתוח וכמובן הרמת פנים הכוללת ניתוח. ללא ניתוח זו אופציה חדשנית שפותחה בשנים האחרונות. שיטה זו יכולה לעבד נהדר, ורופאים פלסטיים מסויימים מממשים אותה. אפשרות ההחלמה ממצב של הרמת פנים ללא ניתוח הוא קל ביותר, הרבה יותר מתהליך של ניתוח הרמת פנים. כמו כן, הצלקות במקרה ובוחרים בשיטה של הרמת פנים ללא ניתוח יהיו קטנות יותר מאשר הרמת פנים בניתוח.

הרמת פנים בניתוח

אם אנו מתמקדים בשיטה הכוללת הרמת פנים בניתוח פלסטי, יש לדעת כי בניתוח זה העור ימתח וינסו גם להחזיר את השומן שמתחת לעור למקומו הטבעי בפנים, במידה והוא נפל למטה כחלק מתהליך טבעי של התבגרות והזדקנות. אפשרות זו של הרמת פנים בניתוח היא אפשרות מקובלת וידועה ואנשים ונשים רבים בוחרים לעבור את אפשרות זו.

למי מומלץ לפנות?

אנו ממליצים לפנות לשם הרמת פנים למרפאה פלסטית מיוחדת בעלת רישיון מורשה לביצוע ניתוחים פלסטיים. כמו כן, תמיד מומלץ לבצע ניתוח במקום בו יש חדר טיפול נמרץ למקרה שבו יש הידרדרות במצב המנותח במהלך ולאחר הרמת פנים. האפשרות שיש לכם ביטחון ואמון ברופא המנתח חשובה בהחלט. בחרו מנתח טוב ואיכותי שאתם יכולים לסמוך עליו ליצירה של ביטחון ושלווה בתהליך. יש לציין כי רופאים פחות מנוסים ככל הנראה יגבו מחיר נמוך יותר מאשר רופא מומחה לעניין הרמת פנים. במקרה שכזה, אין שום צל של ספק למי צריך לפנות ליצירת תוצאה טובה יותר, מקצועית יותר ובטוחה יותר. ככלות הכל, הפנים שלכם הם כרטיס הביקור לכם.

רפואה אסתטית