השכרת מתנפחים ליום כיף זה כיף!

מארגנים הפנינג לישוב קהילתי?

תודה לאל, ישנם הרבה שמחות אשר אנשים חוגגים. זה יכול להיות יום העצמאות, או חגיגות עשרים ליישוב, לעיתים הפנינג לכבוד יום העצמאות ועוד מאורעות רבים אשר מוציאים את כל האנשים מבתיהם אל הרחובות. אווירת חג נוצרת על ידי מוזיקה טובה, דוכני מזון ומכירת תכשיטים ובגדים, וכמובן איך לא- מתנפחים! על ידי השכרת מתנפחים כל אירוע אוטומטית עולה כמה רמות גבוה יותר.

אילו סוגי מתנפחים ישנם?

כשר מדובר על השכרת מתנפחים בדרך כלל הדבר כולל השכרת מתנפחים רגילים, כפי שמכירים- בתי ענק, משטח ג'ימבורי גדול עם כדורים ואף הר אשר מטפסים עליו עם חבלים ועוד, וישנה השכרת מתנפחים אשר משולבים עם מים והם כוללים מגלשות ענק של בועות סבון, בריכות קפיציות ועוד. בנוסף, יחד עם השכרת מתנפחים בדרך כלל משולבות גם אטרקציות נוסח: השור הזועם, חליפות להתאבקות סומו ועוד.

האם מתנפחים בטיחותיים לילדים?

השכרת מתנפחים בדרך כלל כוללת עמה גם צוות של אנשים אשר אחראיים שלא תהיה השתוללות על גבי המתקנים על מנת שכולם ישובו הביתה בשלום. המתנפחים עצמם הם אינם מסוכנים, אולם כאשר ישנו ריבוי של ילדים משתוללים בשטח סגור ישנו סיכון לקבל מכה או ליפול מהמתקן בשל צפיפות ועל כן מומלץ להישאר בקרבתו של הילד שקופץ על מנת לוודא שהוא אינו מתנגש באחרים ונהנה בלי להפריע או שיפריעו לו.

המתקנים עצמם בטיחותיים ומהנים לילדים אך בפירוש דורשים השגחת מבוגר אחראי.

השכרת מתנפחים למבוגרים

בכל מבוגר מסתתר ילד, ובנינו, כאשר ישנו הפנינג גדול ובו מתנפחים לכל המבוגרים יש דחף סמוי לעלות על המתקנים ולקפוץ כאוות נפשם. במידה ואם הנכן מארגנים ערב כייפי למבוגרים השכרה של מתנפחים בהחלט באה בחשבון, בייחוד אם מדובר בחבר'ה צעירים בין אם בגופם או בנפשם. סביר להניח כי יהיה תמיד את אלו שירימו גבה משתהה נוסח הפלא הזה דמוי מבוגרים מקפצים על מתנפחים אולם כל האנשים במסיבה ייהנו עד מאוד ללא שום צל של ספק בעניין!

השכרת שולחנות משחק