השכרת מתנפחים.

אם אתם מתכננים מסיבה או אירוע מיוחד ומחפשים דרך מיוחדת לשדרוג, לפניכם אטרקציה צבעונית וכיפית: השכרת מתנפחים. 

השוק מוצף בחברות המשכירות ללקוחות פרטיים מתקנים מתנפחים לאירועים שונים: ימי הולדת, בר/בת מצווה, ימי כיף, מסיבות, אירועים משפחתיים, מוסדיים או עסקיים. ההיצע נרחב, והמתקנים קיימים בשלל צבעים, גדלים ודגמים, יבשים או רטובים, ביניהם: בריכות ומתקני מים, מגלשות בדמויות שונות, מתקני טיפוס ואקסטרים, טירות, מתנפחים אתגריים ועוד.

חוויה לכל גיל

המתקנים המתנפחים המיועדים לגיל הרך מתאימים במיוחד לגודל הילדים ולהתפתחותם, ולכן יש להתאים את המתקן לגילם של הקטנטנים שאמורים לשחק בו. החברות המתמחות מיומנות בהפעלת המתנפחים ומחזיקות רישיון מיוחד להשכרת הציוד. הגודל המינימלי של המתקנים המוצעים להשכרה מתאים לכ-8-10 ילדים החל מגיל 3-4. מחירו נע סביב 200-300 ₪ והמחיר כולל בתוכו מפוח ועגלת ציוד. 

המחירים עולים בהתאמה כשמדובר במתקנים לנוער ומבוגרים, וכך גם גודלם של המתקנים.

לנוער ישנם משחקים תחרותיים ואתגריים כמו: קיר טיפוס, זירת סומו, "הפל אותי" ועוד, המתאימים לזוגות או קבוצות.

בקטגוריית המבוגרים נמצא מתקנים משעשעים במיוחד כמו מסלולי ריצה, משחקי כדורסל, מסלול מכשולים ועוד, המבטיחים אדרנלין גבוה במיוחד. כיף לראות איך המבוגרים הופכים להיות ילדים לכמה רגעים. 

שילוב מנצח שנוכל למצוא הוא מתקני מים: בריכות, בריכות שכשוך ומגלשות מים עם קצף במגוון גדלים, שהם חגיגה אמיתית לימי הקיץ החמים. 

אירועי קונספט

אז איך עושים את זה?

המתקנים עשויים חומר גמיש ורך. רובם קלים לנשיאה, ומאפשרים הרכבה ופירוק ע"י אדם אחד בלבד, מה שמקל את השימוש בהם. זמן הפתיחה מתמשך בין 40 שניות בלבד עד כ-10 דקות והמתקן מוכן לשימוש. לפני שנזמין את המתקן הרצוי, כדאי לבדוק שהוא מתאים לאיסוף עצמי, מתנייד בקלות ונכנס לרכב פרטי, מה גודלו המדויק, וכן לוודא שיש לנו מספיק מקום באתר המבוקש – בית, אולם או חצר. 

רוב החברות מציגות את הקטלוג ברשת ומאפשרות הזמנה טלפונית או הזמנה דרך האתר, והאיסוף בדרך כלל הינו עצמי ומהיר. במידה ורוצים משלוח, הדבר אפשרי כמובן – בתוספת תשלום.

המתקן מחובר למפוח שאותו מחברים לחשמל, מדליקים, ותוך דקות מובטחת לכם הנאה!

יום הולדת הישרדות: