השכרת שולחן משחק

אחת הפעילויות הפופולריות והמהנות ביותר במסיבות היאשולחן משחק. ניתן לבצע השכרת שולחן משחק לשדרוג אירועים מסוגים שונים: ימי כיף, מסיבות ועוד, הפונים לקהל יעד רחב: ילדים, מבוגרים ונוער כאחד. 

שולחנות המשחק יוצקים תוכן ושעשוע למפגש חברתי מכל סוג. זוהי חוויה מגבשת ומהנה שהופכת את כל האורחים כולם למשתתפים פעילים באירוע.

מי אוהב לשחק ביליארד?

דוגמא למשחק שולחן אהוב ומקובל היא שולחן ביליארד. הביליארד השולחני הוא משחק מוכר שאינו דורש מיומנות או כישרון מיוחד, ומאפשר לשחק משחקי זוגות כמו גם לערוך טורנירים קבוצתיים ואחרים. אם תבחרו לשכור משחקי שולחן עבור האירוע שלכם, זהו אחד המשחקים המומלצים.

כדורגל שולחני מתאים במיוחד לאוהבי הכדורגל, המשחק מתנהל בדומה לכדורגל האמיתי, והיתרון הגדול: במשחק יכולים לקחת חלק עד ארבעה משתתפים!

משחק פופולרי נוסף הוא הוקי אוויר, המהווה מעין דגם מיניאטורי של מגרש הוקי קרח. לאורך ה"מגרש" ישנם חורי יציאה ללחץ אויר. מסיבה זו יש לקחת מראש בחשבון, כי משחק ההוקי מצריך חיבור לחשמל. 

אירועי קונספט

משחקים נוספים מקובלים ומהנים שתוכלו למצוא: שולחן סנוקר, שולחן פוקר מקצועי, שולחן רולטה, טניס שולחן, פינג פונג, שולחנות קזינו, ועוד ועוד…

גודלם של השולחנות הוא כ-2-3 מטר אורך, ו-1-1.5 מטר רוחב, נתון שכמובן משתנה ממשחק למשחק. ישנו חברות שמציעות משחקים בכמה גדלים – גדול, קטן או בינוני על פי העדפת הלקוח. על מנת למנוע אכזבות כדאי לבדוק את גודל השטח שיש לנו במקום המתוכנן לאירוע, ולקחת בחשבון שהמשחקים מצריכים מרחב למשתתפים ולצופים, מעבר לשטח שהשולחן עצמו תופס. 

ההזמנה של משחקי השולחן לאירועים מתבצעת בדרך כלל און ליין דרך אתרי האינטרנט של חברות המשכירות ציוד לאירועים, או בהזמנה טלפונית. עלות השכרת משחק בודד מתחילה בכ-200-300 ₪, וישנן בשוק חבילות משולבות המציעות מחיר אטרקטיבי ומשתלם להשכרת מספר שולחנות משחק. החבילות המוצעות הן אופציות רלוונטיות ככל שמספר האורחים באירוע גדול. 

חברות המשכירות שולחנות משחק קיימות בכל רחבי הארץ וכדאי למצוא חנות קרובה לביתנו. רוב המשחקים קלים לנשיאה, יכולים להיכנס לרכב משפחתי רגיל ומאפשרים איסוף והובלה עצמית על ידי המזמין. במקרה הצורך ישנה אפשרות להזמין מפעיל, שיהיה במקום בזמן האירוע, יכין את שולחנות המשחק לקראת האירוע, ובסיומו יקפל את השולחנות, בתוספת תשלום. 

יום הולדת הישרדות: