השכרת שמלות לחינה

החתונה הגדולה של השנה כמעט כבר כאן! ההתרגשות באוויר, השכנים שואלים שאלות ומראים את התעניינותם. אין ספק שזהו האירוע המשמעותי והגדול ביותר בחיים עבור הזוג המאושר שהחליט לבסס את זוגיותם ולעבור לשלב הבא.

השמחה אינה מסתכמת רק באירוע החתונה, ישנו גם את אירוע החינה הגדול שכיום, נחשב הוא לא פחות מהחתונה, ודורש הכנות רבות לפני. שאלתם את עצמכם מהו באמת טקס החינה וכיצד הוא קיבל תאוצה רבה כל כך בשנים האחרונות? אז קודם כל נבין מהו טקס החינה

 

טקס החינה

 

הטקס נערך לפני החתונה, כיום נהוג, כי לאחר והכלה הנרגשת הולכת עם חברותיה ומשפחתה למקווה, הכלה חוזרת הביתה ומתארגנת לקראת האירוע המסכם. אירוע החינה נערך כמה שיותר צמוד לחתונה ומתחבר לשמחה הגדולה.

טקס החינה הוא אירוע מסורתי ואותנטי, הכולל בתוכו מוזיקה מרוקאית מסורתית ותלבושות מוזהבות ומנצנצות מרהיבות בנוכחותם ויופיים, שהטקס עצמו הוא מריחת החינה על ידיהם של האורחים וכמובן החתן והכלה. החינה ידועה כסגולה עתיקה לאושר, פריון וזוגיות מוצלחת למשך שנים ארוכות ויפות בחייהם של החתן והכלה. לטקס נוסיף את הקולות וצהלות הדודות המרוקאיות, והאורחים המאושרים לא ירצו ללכת, לפתע ימצאו את עצמם חוגגים עד השעות הקטנות של הלילה בריקודים ובשירה משמחת.

 

השכרת שמלות לחינה

 

השמלות בחינה, הן חלק משמעותי ביותר מהאירוע והוא בעצם משמש למעין תפאורה לכל האירוע, לפתע החתן והכלה נראים כשחקנים בהצגה הלובשים בגדים מיוחדים.

למען האמת, אחד הדברים המהנים ביותר באירוע החינה הוא התלבושות המיוחדות, כשהגברים לובשים תלבושות מסורתיות מרעננות והנשים עונדות תכשיטים כבדים וגדולים ושמלות לחינה שאי אפשר להוריד מהן את העיניים.

השמלות יצבעו את האולם בצבעים בוהקים וזוהרים, הם יהיו רקומות מבדים מיוחדים, כמו משי ופשתן, עליהן מצויירים (או רקומים) תבליטים מיוחדים, חריטות זהב וכסף.                    אז אפשר לסכם ולהחליט פה אחד כי השמלות הם נושא המרכזי של האירוע, כולם בכניסתם לאולם ישר יסתכלו מה הכלה לובשת ומשפחתה. אי אפשר להוריד את העיניים מהשמלות הססגוניות שמכניסות צבע וחיים שלמים לאירוע החינה.

ניתן לשכור שמלות לחינה, יחד עם ביגוד רב ותפאורה מיוחדת לערב. בערב כזה מיוחד וצבעוני, אולי הצבעוני ביותר מבין האירועים הנלווים לחתונה המרגשת והמשמחת, חשוב לבוא מוכנים.

אז למה אתם מחכים? מארגנים אירוע חינה? צרו קשר עם חברה המתמחה בהפקה שכזו ובנוסף גם מספקת ציוד לאירועי חינה. הם יעזרו לכם בכל מה שתצטרכו. מוזיקה, שמלות לחינה, ועוד.

שיהיה במזל טוב!

יזמות בישראל