השלמת שיניים שבורות

תאונות דרכים, קטטות או חבלות ספורט- ילדים ומבוגרים מוצאים את עצמם נפגעים וזקוקים להשלמת שיניים שבורות. חבלות בשיניים נגרמות כתוצאה ממכות חזקות או באופן ישיר בשיניים ויכולות לגרום למספר מצבים כגון שבר בזגוגית השן, שברי שורש, שבר של העצם האוחזת את השן.

במקרה של חבלה חשוב להגיע למרפאת השיניים

במקרה של חבלה, חשוב מאד להגיע למרפאת השיניים במהירות על מנת לקבל טיפול מקיף. במקרה של שבר העצם הרי יש לקבל טיפול הולם אשר עשוי להציל את המצב.

כיצד ניתן להשלים שן שבורה

השן נשברה? במקרה הזה חשוב מאד לפנות לקבלת טיפול אצל רופא שיניים מומחה להשלמת שיניים על מנת שיאבחן את החבלה ויציע דרכי טיפול שונות.

רופא שיניים

השלמת שיניים שבורות באמצעות קומפוזיט – חומר מרוכב בגוון השן.

כיצד מתבצע הליך השלמת שן באמצעות חרסינה

השלמת שן באמצעות חרסינה מתבצעת באמצעות מספר שלבים- בשלב הראשון רופא השיניים עושה שימוש בחומר מיוחד על מנת ליצור תבנית הכוללת את השן השבורה. לאחר מכן המבנה נשלח למעבדה ושם הטכנאי יוצר את המשך השן השבורה. בשלב השני רופא מומחה מדביק את החתיכה החסרה ולאחר מכן ההמלצה היא לא ללעוס דברים קשים ולתת מנוחה לאזור.

במקרה של שן שבורה מדובר בבעיה דנטלית אשר יש לטפלה במהירות

במקרה של שן שבורה, הרי מדובר בבעיה דנטלית הנגרמת כתוצאה ממעשה שובבות או נפילה ולכן יש חשיבות לא להזניח את הטיפול. שימו לב כי במידה ותבחרו לדחות את הטיפול עשויות להיות לכך השלכות מבחינה בריאותית. שן שבורה עשויה לגרום לדלקות רבות וכן להתפתחות מחלת העששת ולכן חשוב מאד להגיע לרופא מומחה לצורך קבלת טיפול מיידי.

במרפאת ב.פ תקבלו את הטיפול המקיף ביותר

אם השן שבורה, הרי חשוב מאד להגיע למרפאה בעלת ניסיון רב. מרפאת ב. פ הינה מרפאה בה עובדים צוות רב של מומחים בתחום אשר יש ביכולתם להעניק טיפול מקיף למטופלים.

השתלות שיניים