השתלות שיניים במרכז

תחום השתלות שיניים עבר שינוי משמעותי בשנים האחרונות וכיום באזור המרכז ניתן למצוא מרפאות רבות בהן מומחים בתחום מבצעים השתלות באמצעות טכניקות מתקדמות. בשל השיפור הרב בטכניקות ההשתלה רבים מעוניינים לבצע השתלה, אך בטרם ביצוע ההשתלה יש לבחור מומחה בתחום. בשל העובדה כי באזור המרכז ניתן למצוא מרפאות רבות וחשוב לבחון היטב את המרפאות השונות. במרפאתו של ד"ר ג'וליאן פרימן ניתן לבצע את ההשתלה בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

השתלות שיניים כוללות 4 שלבים:

  1. הכנת הלסת: במסגרת הטיפול המומחה מכין את הלסת לצורך כניסת השתלים. כחלק מההכנה הרופא יבצע חור על מנת להחדיר את הבורג במקום השיניים החסרות.
  2. מיקומו של השתל: לאחר השלב הנ"ל המומחה ירחיב את מקום החור על מנת לאפשר התאמה בין הבורג לחלל הפה ולאחר מכן ירכיב מכסה המיועד להגנה על הבורג.
  3. הרופא יניח כתר זמני: לאחר מספר חודשים המומחה יבצע הנחת כתר באופן זמני אשר יתחלף בכתר קבוע.

השתלות שיניים

מה משך ההחלמה

משך ההחלמה תלוי במספר גורמים ובניהם שמירה על היגיינת הפה. חוסר הקפדה על היגיינה עשוי לגרום להופעתם של חיידקים רבים ולהביא לאי היקלטות השתלים. נוסף על כך, קיימת חשיבות רבה לעשות שימוש בחוט דנטלי במטרה לשמור על חלל הפה נקי מחיידקים. בתום ארוחת הערב ובתום ארוחת הבוקר יש לעשות שימוש בחוט ולנקות באמצעותו את חלל הפה וכך למנוע הופעת חיידקים והתפתחות מחלות.

לצורך מעקב חשוב לקבוע פגישה

בסיומו של הטיפול ההמלצה היא לקבוע פגישת מעקב אצל המומחה על מנת לוודא כי השתלים נקלטו בהצלחה. ההמלצה היא לא לדחות את שלב הפגישה אלא בשלב ההנחה של הכתרים לקבוע את מועד הפגישה.

ביצוע השתלה אצל מומחה יבטיח תוצאות טובות

ביצוע השתלה אצל מומחה בתחום יבטיח תוצאות טובות ואיכותיות לטווח הארוך. רופא מומחה בעל ניסיון רב יציע טכניקות מתקדמות וטיפול מקיף אשר יסייע בקליטתם של השתלים באופן הטוב ביותר. במסגרת הפגישה המקדימה הקפידו לבחון את ניסיונו של הרופא במטרה לדעת האם מדובר באיש המקצוע המתאים ביותר לצרכים שלכם.

שתלים