טיפולי פנים

טיפולי פנים

בעולם שלנו, יופי הוא דבר כמעט מקודש. אין אישה שלא רוצה לצאת יפה וזוהרת לסיבוב קניות יומיומי או לאירוע ערב מכובד או מסיבתי. היופי הוא ערך.
הדבר שמשקף יופי יותר מכל דבר הן הפנים שלנו. אבל מה שמיוחד בפנים שלנו הוא שהן מורכבות גם מיופי פנימי וגם מיופי חיצוני. כמו כל חלק בגופינו, הפנים שלנו משקפות את הגנטיקה שירשנו מההורים שלנו אך בנוסף, הפנים משקפות את האישיות שלנו והמצב שלנו הפרטי. הגיל שלנו נשקף דרך הפנים שלנו, רמת האושר שלנו נותנת את אותותיה בפנים שלנו והרגלי התזונה, הספורט והטיפוח נגלים לעין דרך מבט חטוף בפנים של העומד מולנו.
כתושבת תל אביב, אני יודעת כמה נושא הטיפוח והיופי חשוב לנו וכן, כמה הוא גם תורם לנו להצלחה בחיים. טיפול פנים בתל אביב הוא מוצר בסיסי. אנחנו אוהבות לראות טוב ויודעות לחגוג בעיר הזו ובמטרופולין תל אביב בכללותה. אז עשיתי קצת מחקר בנושא ואני מצאתי היכן הכי משלתם לעשות טיפול פנים בתל אביב. אמנם, במאמר זה אציג שתי שיטות טבעיות שניסיתי אותן והן אכן הוכחו כיעילות בנוסף לטיפול הפנים המקצועי שעליו אני לא מוותרת.

טיפולים טבעיים
מסכת דבש וקמח:
הכנה:
מערבבים כפית דבש יחד עם שתי כפות קמח לבן ומוסיפים חלבון מוקצף מביצה אחת. את העיסה המופקת יש למרוח על הפנים למשך כעשר דקות ולשטוף במים נקיים לאחר מכן. הרפואה הטבעית מייחסת לשילוב זה פתרון עבור ריכוך קמטים.

מסכת גזר לימון ודבש
הכנה:
מאדים שני גזרים קלופים עד לריכוכם ומועכים אותם בעדינות עד שהם מגיעים למצב עיסתי.
לעיסה שנתקבלה מוסיפים כף של דבש דבורים איכותי, מספר טיפות של מיץ לימון סחוט אמיתי ומוהלים כף שמן זית טבעי ומובחר. לכל זה מוסיפים מעט מים מינרלים עד לקבלת מרקם של משי.
שוטפים את הפנים היטב במים בלבד ומוודאים שהן נקיות ומורחים בעדינות את הקרם שיצרנו בשכבה אחידה על עור הפנים למשך זמן של כעשרים דקות. לאחר מכן לשטוף את הפנים במים נקיים (עדיפות למינרלים גם בשלב זה) בטמפרטורה חמימה ולספוג בעזרת מגבת בעדינות.
טיפול פנים זה נועד להעניק מראה בריא ואחיד לעור הפנים.

טיפולים אלו יש לערוך לפני השינה ומומלץ לפני שינה ארוכה ומלאה.

אלו 2 הטיפולים שנמצאו יעילים עבורי כהשלמה לטיפול פנים מקצועי. יש כל כך הרבה הצעות ואפשרויות לטיפול פנים בתל אביב ובהקשר זה המלצתי היא ללכת רק לקוסמטיקאית מומחית ומקצועית. על יופי הפנים שלי אני לא מוותרת.

לא נמצאו עסקים בתחום הקוסמטיקה.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם