טיפול טבעי לטחורים

טיפול טבעי לטחורים

מהם טחורים? האם כל כאב בפי הטבעת משמועתו טחורים

כאשר מדברים על טחורים מתכוונים לכלי דם הנמצאים בפי הטבעת. בילדות אין אנו מודעים לקיומם אבל לקראת תום העשור השלישי לחיינו כבר נסבול מהם מאוד. בעיות ומחלות טחורים נפוצות יותר אצל נשים ולדניות בגלל לחץ הלידה כלפי אזור הרקטום. עם זאת אין חובה לסבול כל החיים ויש אפשרויות שונות לטיפול. כטיפול ראשוני ניתן למשוח את האזור במשחות רפואיות קונבנציונליות המותאמות לכך, אך כטיפול מניעה קבוע זה בוודאי לא יעיל והעלות אינה תואמת את התוצאה. זאת אומרת, אין מתאם הגיוני בין עלות הטיפול לבין שיפור הבעיה. לכן כדאי מאוד לברר אודות טיפול טבעי בטחורים, כאשר טיפול זה מותאם הרבה יותר לגוף כי הוא מבוסס על חומרים טבעיים.

כדי לטפל במה שיוצא- צריך לטפל במה שנכנס

טיפול טבעי בטחורים ינסה למצוא את שורש הבעיה. מניעה בסיסית נשמעת פשוטה אבל מצריכה התמדה. עמידה ממושכת ואי פניה לשירותים בזמן , מה שגורם לתוצאה הפוכה של עצירות מרבים את תופעת הטחורים. אז ראשית יש למנוע מצבים של עמידה ממושכת. שנית, יש לגשת להתרוקן במהירות המרבית. התזונה תופסת חלק ניכר בתהליך טיפול טבעי בטחורים. תזונה רכה והרגלים נכונים, כמו גם ספורט עוזרים לפעולות המעיים ולמניעת טחורים.

יש לברור בין מצב של דימום למצב קבוע

טיפול טבעי בטחורים יבדיל בין מספר מצבים של הטחורים ולפיהם תינתן ההדרכה להמשך. קודם כל יש הבדל בין טחורים חיצוניים לפנימיים. שנית יש הבדל בטיפול בין גבר לאשה. בנוסף יש הבדל אם יש דימום או לא, והבדל חשוב הוא עד כמה מפריעה התופעה לתפקוד היומיומי של האדם הסובל. לכל דרגת חומרה יש טיפול אחר.

בעיות נושקות לבעיות הטחורים

מלבד כאיב טחורים לעיתים יש בעיות דומות שאינן טחורים כמו פיסורה. פרוקטולוג ידע לזהות בנקל ולהגדיר את הבעיה. לאחר שנועצתם בפרוקטולוג אתם יכולים לפנות לקבלת טיפול טבעי בטחורים, פיסורה ושלל בעיות הנובעות באזור הרגיש של פלג הגוף התחתון שלכם.

עיסויים

טיפול בצרבת

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם