טיפול רגשי מאוחדת

טיפול רגשי מאוחדת

קיימים מקרים בהם ההורים אינם נמצאים עם היד על הדופק ואין להם את היכולת להעניק לילד שלהם את הכלים המתאימים ביותר לפתרון בעיות התנהגות. הורים המבחינים בשינוי בהתנהגות אצל ילדיהם צריכים להתייעץ עם מומחים בתחום על מנת להביא לפתרון הבעיה.

אילו סימנים עשויים להעיד על שינוי בהתנהגות

נסיגה בתפקוד: אם חלה נסיגה בתפקוד היומיומי של הילדים, הרי יש מקום להגיע לטיפול במטרה לבחון את השינוי.
סבל: מקרה בו הילדים סובלים בשל ההתנהגות יש צורך לטפל בכך באמצעות הגעה למקום מקצועי.
משבר: ילדים אשר חשים קושי בשל משבר עשויים להראות שינוי בהתנהגות.

על ההורים לגלות מעורבות רבה

על ההורים לגלות מעורבות רבה במהלך הטיפול ולא להישאר בחוץ. עליהם לשאול את המטפל לגבי קצב התקדמות הטיפול במטרה לראות את השינוי המיוחל.

טיפולי מים

בחרו מקום בו יש צוות מקצועי

כיום ישנם מקומות רבים ולכן בעת חיפוש אחר מקום איכותי הקפידו לבחון כמה שיותר מקומות. במקום כמו שערי הצלחה תוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר בזכות צוות מטפלים בעלי ניסיון רב בתחום אשר יש ביכולתם לבחור את שיטת הטיפול המתאימה ביותר. על מנת לראות את השינוי המיוחל חשוב ביותר להגיע לפגישה מקדימה במהלכה ניתן לראות את הצוות ולהתרשם רבות.

אספו כמה שיותר פרטים

ההמלצה היא לאסוף כמה שיותר פרטים אודות המקום , שאלו הורים רבים וגם מומחים בתחום אודות טיפול רגשי מאוחדת ואופן הטיפול. ככל שתהיינה בידכם כמה שיותר המלצות, כך תדעו כי בחרתם את המקום הטוב ביותר עבורכם. ההמלצה היא לא לבחור את המקום הראשון אשר אתם מבחינים בו אלא לבצע סקר מקיף בתחום.

שאלו אודות ההשכלה של צוות המטפלים

מטרתה של הפגישה המקדימה היא לשאול כמה שיותר שאלות על מנת לאסוף אינפורמציה רבה. אל תהססו לשאול אודות ההשכלה של צוות המטפלים- האם רכשו את ההשכלה במקום מוכר וותיק או שמא במקום שאינו מוכר. התשובה לכך תעניק לכם אפשרות לדעת האם מדובר במקום מתאים או שמא עליכם לחפש מקום אחר.

טיפולים רגשיים לילדים

לא נמצאו עורכי דין בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם