טיפול שיניים ביום אחד

אם תרצו לחסוך זמן ולצמצם את מספר הביקורים שלכם במרפאת שיניים, אם תרצו עבור כמה טיפולים ביום אחד ולצאת מהמרפאה שמחים ומאושרים, אם תרצו לעשות טיפול שיניים ביום אחד, תוכלו לעשות זאת במרפאת השיניים של ד"ר ג'וליאן פרימן. צלצלו למרפאה ובקשו תור ארוך ותקבלו את כל הזמן הדרוש כדי לסיים ולהשלים את כל הטיפולים הנחוצים לכם, שאינם טיפולים המשכיים, ביום אחד. על פי תפישתו של ד"ר ג'וליאן פרימן –רופא שינים בעל ניסיון של מעל ל30 שנה והמצאה ייחודית של פטנט בתחום השתלת שיניים, חשוב ביותר כחלק מהטיפול הקשר בין הרופא והמטופל הכוללת הקשבה לצרכיו של המטופל, הענקת טיפול שאין בו לחץ של זמן ותור ארוך של מטופלים נוספים העומדים וממתינים לתורם.

חשוב לחסוך במספר הביקורים במרפאה על ידי מתן טיפול משולב של מכלול בעיות כגון: סתימות, טיפולי שורש, הכנה לכתר, ניקוי, טיפול בחניכיים, טיפולי שיקום ועוד. כדי שהדבר יהיה בגדר האפשר, התחייב ד"ר ג'וליאן פרימן בפני עצמו לקבל בכל יום ארבע עד חמישה מטופלים בלבד וזאת במסגרת של 11 שעות עבודה. מ9:00 עד 20:00. במרפאת ד"ר ג'וליאן פרימן הדגש אינו כמות האנשים אלא על איכות הטיפולים. אתם מוזמנים לצלצל למרפאה לקראת הטיפול כדי להיפגש עם הרופא, לעבור בדיקה יסודית ולקבל הצעה לטיפול שיניים ביום אחד או לכמה טיפולי שיניים ביום אחד.

טיפול שיניים ביום אחד, הנעשה במשך כמה שעות ומשלב סוגי טיפול שונים אפשר לקבל במרפאת ד"ר ג'וליאן פרימן. צלצלו והזמינו תור לטיפול שיניים ביום אחד.

רופא שיניים