יום הולדת הישרדות:

תוכנית ליום הולדת:

כיום, נהוג ביותר לערוך מסיבות יום הולדת לילדים בגילאי בית ספר יסודי. בגילאים אלו, הילדים שמגיעים ליום ההולדת כבר לא מסתפקים בהופעה של ליצן או מפעילה פשוטה ובהחלט כדאי לרכז אותם סביב תוכנית ספציפית. למעשה, יום הולדת בלי תוכנית עשוי ליצור בלגאן וחוסר סדר כך שילד היום הולדת יכול לחוש בלבול ואף להעלם ממרכז המסיבה. כמובן שתוכניות לימי הולדת שכאלה יש בשפע וכל תוכנית תלויה במידת ההשקעה האישית שלכם או במחיר שאתם מאפשרים לעצמכם לשלם על מנת לשכור מפעיל לתוכנית.

הישרדות- רעיון ליום הולדת מקורי:

יום הולדת הישרדות היא למעשה חגיגת יום הולדת בסגנון ובהשראת הסדרה הישרדות. בימים האלו, משודרת עונת ה- VIP  של התוכנית והיא נחשבת לפופולארית ביותר. גם עבור ילדים שאינם מכירים את התוכנית, יום הולדת הישרדות עשוי להיות מהנה במיוחד. 

איך מוציאים לפועל יום הולדת הישרדות?:

על מנת להפיק את התוכנית המדוברת, יש ליצור אלמנטים הדומים לתוכנית. כך, ניתן לחשוב על רעיון מקורי להגרלה שתיצור שתי קבוצות. לכל אחת מהקבוצות אתם יכולים להכין בנדנות בצבעים שונים (בהתאם לתוכנית) ואף לכנות כל קבוצה בשם. את הבנדנות ניתן להכין ביחד כחלק מהמשימות וכך להוסיף נופך נוסף לתוכנית. לאחר החלוקה, ניתן להתחיל במשימות תחרותיות בין הקבוצות על מנת להחליט מיהו השבט המנצח.

יום הולדת הישרדות- ממה כדאי להיזהר?:

חשוב לזכור שיום ההולדת נערך עבור ילדים בגילאי בית ספר יסודי. מכיוון שאנו רוצים להשאיר אותם עם טעם טוב, יש לדאוג שמידת התחרותיות תהייה מאוזנת. כך, רעיונות כמו "הדחה" אינם מתאימים למסגרת ועשויים להיות מיותרים ומעליבים עבור המשתתפים. על מנת לשמור על תוכנית איכותית ומהנה, צריך לעוד תחרותיות בריאה.

כמה מילים לסיום-

יום הולדת הישרדות מספק למעשה תוכנית מהנה במיוחד עבור האורחים הצעירים והחשובים. בכל זאת, מכיוון שמדובר ביום הולדת, יש לתת תשומת לב מיוחדת לאורך התוכנית לילד היום הולדת שעבורו נערכת כל המסיבה. התוכנית צריכה לבדר הן את האורחים והן את חתן או כלת השמחה. 

חגיגה מקורית – יום הולדת ‘הישרדות’