כירורגיה פלסטית

כירורגיה פלסטית

מהי כירורגיה פלסטית?

כירורגיה פלסטית היא ענף בתחום הכירורגיה העוסק בעיקר בצד האסטטי של גוף האדם. במחשבה ראשונה, כאשר חושבים על כירורגיה פלסטית, אנו חושבים מיד על הגדלות חזה, שאיבות שומן וכדומה. אך הבסיס של כירורגיה פלסטית אינו נמצא בנושאים אלו כלל. כירורגיה פלסטית נועדה בראש ובראשונה לשמור על בריאותו של המטופל, תוך שמירה גם על בריאותו הנפשית – כלומר, בין השאר, דאגה לאסטטיקה של גופו, ככל האפשר. כך למשל מטפלת הכירורגיה הפלסטית בעקבות של פציעות, צלקות, כוויות וכדומה, ובעיוותים גופניים בולטים אשר מפריעים להתנהלות היומיומית, כמו למשל אי סימטריה חריפה בין השדיים.

טיפולי אסטטיקה

עם זאת, כיום התחום של כירורגיה פלסטית מוכר בעיקר בתחומים שנוגעים ליופי ואסטטיקה בלבד. מה כוללים טיפולים של כירורגיה פלסטית?

הזרקות

ישנם סוגים רבים של הזרקות, וחומרים שונים המשמשים לכך. מטרת ההזרקות היא בדרך כלל מתיחת פנים או יישור קמטים בעור הפנים. בוטוקס הוא אחד החומרים המוכרים ביותר בתחום זה. ככלל, כיום ישנה נטייה להשתמש יותר בחומרים כמו בוטוקס ודומיו, אשר ההשפעה שלהם איננה כרונית (כמו סיליקון למשל), אלא רק לחמה חודשים עד שנה. הסיבה היא שחומרים אלו גוררים אחריהם פחות נזקים ופחות רגישויות, הן לטווח קצר והן לטווח ארוך. בנוסף, אם הטיפול אינו מוצלח, התוצאות שלו ייטשטשו כעבור תקופה ולא "נתקעים" עם תוצאה גרועה לתמיד.

הוספת נפח

טיפולים של הוספת נפח שייכים לחלקים רחבים של הגוף, החל מעיבוי שפתיים, מילוי לחיים וכדומה, עד להגדלת חזה, עכוז ועוד. לחילופין, כירורגיה פלסטית עוסקת גם בהקטנה: הקטנת חזה לבעלות חזה גדול במיוחד, הסרה של עודפי עור רפויים לאחר דיאטה קיצונית ועוד. חשוב מאד לבדוק את כל מה שקשור לטיפול לפני שעורכים אותו, כדי לוודא שאכן ישנה סיבה מוצדקת לטיפול ושהוא נעשה בצורה מקצועית. אצלנו תמצאו רופאים המתמחים בכירורגיה פלסטית כהתמחות יחידה, והם יעניקו לכם את הטיפול המסור והטוב ביותר, החל משלב ההחלטה על הטיפול ועד לשלבי ההחלמה לאחריו. כאשר אתם פונים אלינו אתם יכולים להיות בטוחים שתתקבלו את השירות הטוב ביותר.

רפואה אסתטית

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם