כירורגיה פלסטית

כירורגיה פלסטית

מהי כירורגיה פלסטית?

כירורגיה פלסטית היא אחד ממקצועות הרפואה. כירורגיה פירושה פעולות ניתוחיות או פולשניות אחרות. כירורגיה פלסטית היא שימוש בשיטות ניתוחיות, כדי לשנות מראה של אדם, או את תפקוד גופו. כירורגיה פלסטית מתקשרת בעיקר עם תחום הקוסמטיקה, מכיוון שחלק גדול מן הניתוחים הפלסטיים נערכים במטרה לשפר את האסטטיקה של הפנים או הגוף. ד"ר ? מבצע טיפולים וניתוחים של כירורגיה פלסטית מכל הסוגים במחירים משתלמים.

מתי משתמשים בכירורגיה פלסטית?

כירורגיה פלסטית משמשת במקרים רבים. חלקם במטרות אסטטיות גרידא, וחלקם במטרות רפואיות, מטרות של שיפור תפקוד הגוף וכדומה. לעיתים, כירורגיה פלסטית באה לתקן או לשפר מצב של מומים מולדים, לעיתים היא נועדה לתיקון של צלקות ופגיעות שונות, ולפעמים, כאמור, היא אסטטית בלבד – שינוי של חלקי גוף שונים במטרה להיראות טוב יותר.

סוגי ניתוחים

כאשר מדובר על ניתוחים אסטטיים, לרוב מדובר בניתוחים כמו הגדלת חזה או הקטנת חזה, ניתוחי אף, שאיבת שומן, ועוד כהנה וכהנה. ניתוחים קוסמטיים אמורים לשפר את מראהו של המטופל. בדרך כלל אלו הן נשים אשר עוברות ניתוחים כאלה, במטרה להיראות יפות יותר, מושכות יותר וכולי. כאשר מדובר על תחום רפואי בעיקרו, מגוון הניתוחים והטיפולים עצום. מומים שונים דורשים ניתוחים כירורגיים על מנת להסירם או להקטינם, צלקות שונות ניתן להעלים או לטשטש באמצעות ניתוחים וטיפולים כירורגיים שונים. לעיתים מומים חיצוניים אף פוגעים בתפקוד, ולכן חשוב מאד לטפל בהם. ד"ר ? מומחה בכל סוגי הניתוחים, הן הרפואיים והן האסטטיים, ומבטיח תוצאות טובות ומראה נאה ככל שאפשר להשיג.

כירורגיה פלסטית בילדים

אצל ילדים, התחום של כירורגיה פלסטית מתמקד בעיקר בתיקון של מומים מולדים או חריגויות במראה שעלולות להפריע לילד מבחינה חברתית, כמו למשל תיקון של שפה שסועה, הסרה של מומים וסקולאריים או הבהרה שלהם, הסרה של שומות וכדומה. ישנם מעט מאד ניתוחים אסטטיים שמבוצעים בילדים, משום שהם אינם יכולים להחליט בעצמם על נחיצות הניתוחים. במקרים חריגים נערכים בכל זאת ניתוחים, כמו לדוגמא הצמדת אוזניים, הסרת שיער במקומות חריגים מאד ועוד. ד"ר ? מתמחה גם בכירורגיית ילדים ויוכל לנתח את ילדכם בצורה הטובה ביותר.

טיפול אנטי אייג’ינג

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם