כירורגיה פלסטית

שינוי במראה החיצוני הוא שינוי תדמית

הביטחון העצמי נגזר מהמראה והתדמית האישית

כירורגיה פלסטית עוסקת בניתוחים שמהותם שינוי חיצוני שבא להיטיב את המראה ותחושת האני של המטופל או המטופלת. ישנם מקרים שבהם יבוצע הליך של כירורגיה פלסטית כחלק משיקום לאחר תאונה, אך רוב המטופלים פונים בגלל חוסר שלמות עם הביטוי החיצוני שלהם. זו היא תחושה לגיטימית וחשובה, כיוון שמראה חיצוני יכול להשפיע על קבלה לעבודה, על הצלחה בדייטים ועל לבוש. כדי לממש את הרצונות והשאיפות יש לפנות אל מנתח מוכר עם רפרטואר מקצועי ענף דיו. כיום העלות אינה גבוהה כבעבר, וקופות חולים כבר משתתפות בחלק מן הניתוחים.

מטופלת יקרה למה את סוחבת מראה מרושל?

בין טיפולי כירורגיה פלסטית נמצא ניתוחי הרמת חזה, הגדלה או הקטנה חזה, ניתוחי אף ואוזניים (חיבור תנוכים) ועוד. אין שום סיבה שתראי מרושל גם אם עברת לידות או סתם עשית דיאטה מוצלחת והבטן עדיין רופפת. גם לגברים לא חסר מה לתקן ומרפאתנו פתוחה לכל פונה.

רפואה אסתטית

ההבדל בין הצלחה לכישלון תלויה בידי המנתח

כאשר פונים לטיפול כירורגיה פלסטית צריך לזכור שזה ניתוח לכל עניין. יש לטפל במקום שלא יזדהם, לעקוב אחר הוראות הניתנות לכם, לקחת משככי כאבים לפי הצורך. אם אתם לא בטוחים לגבי התוצאה, שאלו את הרופא האם ניתן להדמות. רופאים עובדים היום עם תוכנות הדמיה מתקדמות וישמחו להעניק לכם שירות מקצועי מתקדם כיאה לטיפולים במאה ה22. הטכנולוגיה שמשמשת כירורגיה פלסטית רק משתבחת עם השנים, וכרופאים אנו מעודכנים בכל הנעשה בתחום כדי להעניק לכם את המראה המושלם ביותר שניתן. וניתן לעשות הרבה אם רק תחפצו בכך.

מעט על תהליך האשפוז

בכל אשפוז של מחלקת כירורגיה פלסטית משאירים להשגחה באופן יחסי לאשפוז מיממה ועד מספר ימים. מטרת האשפוז היא יצירת בקרה על תוצאות הניתוח ובדיקת זיהומים. בכל שלב אתם יכולים לפנות אלי לשאלות למצבים שלא התכוננתם לפני. בכל מקרה אני זמין לשאלות והסברה על ההליך ואין לכם מה לדאוג. אתם בידיים טובות ומנוסות אחרי השתלמות וניסיון רב.

הרמת פנים