מוניות במרכז

בעולם שבו זיהום האויר הינו אחד האיומים המשמעותיים והמאיימים ביותר על המשך קיומו, חשוב מאוד שאנו כתושביו נעשה כל שביכולתינו בכדי למזער במעט את הנזקים. בין אם על ידי תרומה למחזור זבל והפחתתו, או בין אם בשימוש במוצרים שפחות מזהמים, חלה עלינו חובת האחריות על העולם שבו אנו חיים. שימוש יום יומי ברכב מעלה בעשרות אחוזים את רמת זיהום האויר באופן מצטבר. שריפת הדלק במנוע והגזים הנפלטים כתוצאה מכך, פוגעים באוזון המכסה את כדור הארץ ובכך גורמים ותורמים להתחממות הגלובלית שכולנו כל כך מפחדים ממנה.

הזמנת מונית

כדי לנסות לעזור ולשמור על הסביבה שלנו נקייה, רצוי שנפחית עד כמה שניתן את השימוש בכלי רכב. אפשר בקלות לעשות זאת על ידי ויתור על נסיעות מיותרות בכלי הרכב הפרטי שלנו. איחוד נסיעות, איחוד נוסעים מוניות במרכז לנסיעה אחת (במקום שארבעה אנשים יגיעו כל אחד במכונית הפרטית שלו לאותו מקום עבודה, יכולים הם תאורטית לסוע ביחד כל יום ברכב של אחד מהם ובכך לחסוך זיהום אויר משמעותי).

כמו כן גם אם אין ברשותכם רכב פרטי, שימוש נכון בתחבורה ציבורית יכול לחסוך לכם כסף רב אך יותר מזה, יכול לחסוך נזק רב לסביבה שלכם. בנוסף תמיד קיימת אפשרות של הזמנת מונית מתחנת מוניות תל אביב. הזמנת מונית מרוכזת שתבצע איסוף של מספר אנשים, והבאתם למקום יעדם. שימוש במונית היא דרך מצויינת לנצל את המשאבים שכבר קיימים על הכביש ובכך למנוע עליית רכבים מזהמים נוספים. כמו כן תחזוקת המונית הינה שוטפת ולכן הסיכוי כי תהיה מזהמת פחות מאשר ברכב רגיל. בנוסף הרכבים שנבחרים לשמש כמוניות מראש נבחרים בגלל היותם רכבים חסכוניים (גם מטעמי תקציב כמובן) ולכן אוטומטית יהיו פחות מזהמים עבור הסביבה.

לסיכום, חשוב לזכור את הסביבה שלנו בכל פעולה פשוטה ויומיומית שאנו עתידים לבצע, אפילו בנסיעה פשוטה ברכב הפרטי שלנו. חסכוני יותר לנו ולסביבה יהיה שימוש דווקא במונית. מוניות תל אביב יעניקו לנו שירות ספיישל, יחסכו לנו את חיפוש החנייה (במיוחד בתל אביב), תשלומים שוטפים על דלק טסטים, מוסכים וביטוחים, ויאפשרו לנו להגיע למקום חפצנו לא רק רעננים ונינוחים אלא גם בתחושה כי תרמנו לאיכות הסביבה ולכדור הארץ שלנו.

מוניות שירות