מוניות לשדה התעופה

בני משפחת ארבל מקפידים כל שנה במהלך חודשי הקיץ לעזוב לשבוע את מקומות העבודה, הסידורים וחיי היום יום שלהם ולצאת לחופשה משפחתית מגבשת באחד מיעדי אירופה. היציאה לחופשה בין השאר כוללת כמובן הגעה מסודרת לשדה התעופה. לאחר שבדקו כמעט כל אופציה קיימת להגעה לשדה התעופה של משפחה המונה כ -ארבע נפשות וכבודה לא מעטה, הם הגיעו למסקנה כי האופציה המשתלמת והנוחה ביותר להתחלת החופשה היא דווקא על ידי מוניות לשדה התעופה.

 

בני משפחת ארבל, ניסו כל חלופה אחרת. החל מלקחת את הרכב הפרטי ולשלם בגין שירותי חנייה מסודרים ואפילו נסעו פעם אחת ברכבת ישראל שיעדה הסופי היה נתב"ג, ולמרות כל הנסיונות הללו הם בחרו להתחיל את החופשה הבאה שלהם דווקא בנסיעה במוניות פ"ת

 

למוניות לשדה התעופה יש לא מעט יתרונות על פני המתחרים. קודם כל מבחינת עלות הן משתלמות הרבה יותר מן האופציה להחנות את רכבם בשדה. יתרון נוסף ומשמעותי של נסיעה במונית שירות שכזאת הוא כמובן האפשרות לאיסוף מהבית. בדרך זו יכולה המשפחה להשאיר את הרכב שלהם בחנייה הבייתית המקורה, חינמית ובטוחה. כמו כן יכולים הם לסוע ביחד במקום בו בניגוד לרכבת יחכה להם מקום שמור, וכמו כן המזוודות שלהם ייאספו בצורה מקצועית ובטיחותית ולא יזרקו בין הקרונות ברכבת. הנסיעה במונית לשדה התעופה היא שקטה, מהירה וכדאית מאוד, שכן היא מבוצעת על ידי נהג מנודה ואמין, במחיר קבוע ושווה לכל נפש. 

 

כמו כן מזכירים לנו משפחת ארבל, כי בתור מאחרים כרוניים ואנשי הרגע האחרון, מונית השירות היא האופציה הכמעט יחידה עבורם. המונית מוזמנת מראש, יכולה לתת התראה לפני ההגעה, בניגוד גמור לרכבת שלא מחכה לאף אחד כמובן. (וזאת במידה והיא מגיעה בכלל בזמן כן?)

 

במידה וגם אתם, כמו משפחת ארבל, שוקלים נסיעה לחו"ל וזקוקים להגיע בדרך זו או אחרת לשדה התעופה, קבלו את המלצתם בחום להשתמש בשירותי מוניות לשדה התעופה. מבטיחים הם לכם, שגם אתם לא תצטערו ותשובו להשתמש בחלופה הזו גם בעתיד.