מונית ספיישל

מונית ספיישל הינה כלי התחבורה אשר נתפס בעיני רבים כמותרות, זאת משום שקיימים היום פתרונות תחבורה זולים אך המוניים יותר כדוגמאת אוטובוסים, מוניות שירות או רכבות. מונית ספיישל היא למעשה שירות שבו מגיע נהג עם רכבו עד פתח הבית או העבודה שלך, ולוקח אותך לכל מקום שתרצה בהזמנה טלפונית או אינטרנטית פשוטה. נסיעה זו עולה לך כסף ולכן בוודאי תרצה להעביר אותה בנעימים. ישנן דרכים רבות בהן הנהג יוכל להעניק לך את השירות הראוי שיגרום לך גם באופן מעשי להגיע למקום חפצך, אך גם לגרום לך להנות מהדרך.

הזמנת מונית

מוניות פתח תקוה הינן מוניות שמאובזרות באופן הנוח ביותר עבור הנוסע. כל נוסע במוניות שלנו לא רק יגיע ליעדו אך גם יהנה מאיכות והשירות שינתנו לו במהלך הנסיעה. הנהגים שלנו הם ותיקים על הכביש, מקצועיים מאוד ובעלי כישורי נהיגה נאותים וכמובן שירותיים מאוד. בין אם תעדיף לשמוע רדיו במהלך הנסיעה, לדבר או לשמוע, הנהגים שלנו יתאימו את עצמם לאופי שלך וינסו לגרום לך להנות עד כמה שניתן מהנסיעה, אפילו גם במידה ותהיה זו נסיעה עירונית בתוך פקקים. בנוסף אנו משתמשים בציוד הטוב ביותר כדי להביא אותך, הנוסע, למקום יעדך בזמן הקצר ביותר, כדי שאתה תגיע בזמן לכל מקום שתבחר.

בין אם זה על ידי שימוש בכורסאות נוחות ומרגיעות, רכבים גדולים מרווחים ומפנקים, סוככי שמש, גי פי אס או אפילו מתקן ייעודי לכוס, אנחנו תמיד חושבים על הנוסע שלנו כלקוח שזקוק לרמת שירות גבוהה. מוניות פתח תקוה ידועים בכך שנענים מהר לקריאה שלך, ומגיעים בזמן הקצר ביותר, כדי שאתה לא תאלץ לחכות לנו אלא להפך- אנו נחכה לך. בנוסף אלמנט חשוב לא פחות עבורך הוא הכסף. מוניות פתח תקוה מתחייבות עבורך למחיר הוגן ושווה לכל נפש בעבור השירות אותו אנו מציעים. בין אם תבחר במחיר קבוע מראש או במונה, נעניק לך את התחושה כי "ישנה תמורה בעד האגרה" וכי תגיע למקום יעדך במהירות ובנוחות, כך שתוכל לבצע את המשימה, שלשמה קראת לשירותינו, על הצד הטוב ביותר.

מונית לשדה התעופה