מונית פתח תקווה

יש המגדירים את מטרת הנסיעה ברכב כ”הגעה מנקודה א’ לנקודה ב’”, כך גם נוהגים אנו להגדיר את מטרת הנסיעה במונית. לנסיעה במונית ישנם כביכול בעיני הציבור חסרונות רבים, כגון בעיה בשליטה בסוג תחנת הרדיו או המוזיקה אשר מושמעת במונית, אופי הנהג, או אפילו העלות הכביכול גבוהה של הנסיעה (נדמה לנו שבנסיעה ברכב פרטי אין עלויות, אך למעשה הן גבוהות מהעלויות בנסיעה חד פעמית במונית). אך חשוב לזכור כי היתרונות של נסיעה במונית מתעלים על החסרונות שבה.

הזמנת מונית

יתרונות הנסיעה של מונית פתח תקווה הוא עצום אל מול יתרונות השימוש ברכב פרטי או באמצעי תחבורה ציבורי אחר. הנסיעה במונית חוסכת עבורך בעלויות. כן חוסכת! בדוק. הנסיעה במונית של מוניות פ”ת לא דורשת ממך להוציא כסף על דלק, ביטוחים, טסטים או ביקורים במוסך. כמו כן עלות החניה היקרה באיזור המרכז נחסכת ממך, שכן נדיר למצוא היום חניה בחינם ברוב המקומות הציבוריים אליהם אתה חפץ להגיע. נסיעה במונית חוסכת עבורך את הפעולות המייגעות האלו וכמובן חוסכת ממך את ההוצאה הגבוהה ביותר שברכישת מכונית מלכתחילה.

נסיעה במונית היא נוחה על פני נסיעה ברכב פרטי. אם אתה עייף או אם לא מתחשק לך להיות מרוכז על הכביש, בנסיעת ספיישל ב- מוניות פ”ת אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי מישהו בעל ניסיון על הכביש יעשה זאת עבורך, כך שאתה תוכל להגיע מוכן ועירני ליעדך. כמו כן נסיעה שכזאת יכולה לחסוך לך זמן, שכן תוכל לישון או לקרוא או ללמוד במהלך הנסיעה, דבר שלא תוכל לעשות כאמור במידה ותהיה זה שנוהג ברכב. כמו כן נהגי מוניות פ”ת, הינם נהגים מנוסים בעלי רשיון נהיגה מיוחד, אשר מכירים את הדרך ויכולו למנוע ממך את העצבים על נהגים אחרים על הכביש ולתת לך את האופציה להגיע רגוע ונינוח למקום חפצך.

יתרון נוסף שבטוח לא חשבת עליו הוא היכולת לפגוש ולחוות חויות חדשות, להכיר אנשים חדשים, נופים חדשים ואפילו דרכי קיצור למקומות שחשבת שאתה מכיר כל כך טוב ואת דרכי הגישה אליהם. לסיכום נסיעה איכותית במונית תעלה לך הרבה פחות מנסיעה ברכב פרטי ותאפשר לך להגיע ליעדך באופן הנינוח היותר.

מוניות לשדה התעופה