מופעי סטנד-אפ

מופעי סטנד-אפ

ההומור מאז ומתמיד נחשב לתכונה הטובה ביותר בבני אדם. תכונה שרק בני אדם ניחנו בה, מכוח המציאות המורכבת שבה הם חיים ומתוך מבט אנושי משועשע על המציאות האנושית.
ההומור מורכב מאבחנה דקה של תופעה או מקרה משותף לחיים של כולנו, הוא נוגע לעתים בדברים שכולנו חושבים אבל גם כולנו לא מעיזים לומר (חוץ מהסטנדאפיסט..) והוא מגלה לנו דברים רבים עלינו, על החשיבה שלנו ועל ההתנהגות שלנו כבני אדם וכיצורים חברתיים ואנטי-חברתיים..

מופעי סטנד-אפ הם פיצוץ אחד גדול של הומור אנרגטי וקורע. מופע סטנד אפ מוצלח נוצר כתוצאה של סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית שאוהבים את הבמה ואת הקהל, משלבים תנועות עם הבדיחות והעיקר, שיודעים לצחוק ולהנחית את הבדיחה בדיוק ברגע הנכון ביותר ולשתף את הקהל הנלהב.

מופעי סטנד-אפ מהווים פתרון יצירתי ומושלם לחגיגות משותפות ולאירועים בעלי מספר משתתפים. להלן מספר דוגמאות מצוינות לשילוב סטנד-אפ באירוע (או לשלב את האירוע סביב הסטנד-אפ)

ערב גיבוש

העובדים קצת עייפים מהשגרה במשרד? גייסתם צוות חדש וצריך לגבש אותו?

ערבי גיבוש הם פתרון מצוין לשחרור לחצים, לגיבוש, לשבירת שיגרה ולהזרקת מצב רוח ואמביציה, שתלווה את העובדים יחד ואתכם להמשך פעילות פורה ויעילה, מתוך שמחה.
ערבי גיבוש מחליפים את הנהלים והיחס הפורמאלי ששורר במשרד ובעבודה בדרך כלל ולכן כדאי לערוך אירוע משוחרר שישבור את הקרח לקוביות קטנות..
טיפ: כשמדובר במשרד המורכב מעובדות בעיקר, מומלץ להזמין סטנדאפיסטית, לערב של שחרור לחצים ואנרגיות גבוהות בסגנון נשי.

מסיבת רווקות

החברה הכי טובה אוטוטו מתחתנת ואתן כל כך מתרגשות. מהחתונה ומהאירוע הכי מגניב של השנה: מסיבת רווקות. כמיטב המסורת, מסיבת רווקות צריכה להיות באווירה שמחה מצחיקה ומשוחררת שמבטאת את האהבה והשמחה של כולם.

בין אם אתן חבורה של בנות שאוהבות לשתות ולהתפרע ובין אם אתן קצת יותר מיושבות, סטנדאפיסטית באירוע הוא רעיון אדיר ומושלם להפיכת הערב למשמח וקורע מצחוק.
הרי עולם הבידור מבוסס על בדיחות בין המינים.. ואין זמן מוצלח וטוב יותר למופע קורע של סטנדאפיסטית על חתונה, אהבה ומה שביניהם..
תבואו עם מצב רוח או תבואו בלי, אל תדאגו לזה כי בסוף הערב תתגלגלו הביתה מצחוק..

סטנד אפ

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם