מזגנים עיליים

העולם מתחמם על כך אין שום ויכוח. כיום מאוורר פשוט לא יספק את הנדרש בכדי להתקרר, ולכן יש צורך במזגן. כיום מבחר המזגנים הוא עצום החלק ממזגן רצפתי וכלה במזגן עילי, בכל הגדלים האפשריים.

בעת רכישת מזגן יש להתייחס למספר פרמטרים חשובים,

1- מיקום המזגן– ישנה חשיבות גדולה למקום בו המזגן ימצא. לחללים גדולים (אולמות, מוסדות וכו') עדיף מזגן מיני מרכזי לעומת חללים קטנים (חדרים בבית, משרד קטן וכו') שמה נעדיף מזגן עילי או רצפתי. בכדי להיות בטוחים בבחירת המזגן, עדיף להביא איש מקצוע שיוכל להעריך את צרכי הבית וימליץ  על מזגן המותאם לצרכים שלכם.

2- יכולת התפוקה של המזגן– במילים אחרות "מה יש למזגן להציע לנו? 

מה היכולת שלו מבחינת קירור החדר- תוך כמה זמן מרגע הדלקת המזגן, נוכל להרגיש את העבודה שלו (בין אם חימום או קירור).

3-  צריכת חשמל– חשבונות חשמל גבוהים ביותר מתקבלים בתקופת הקיץ, לאור שימוש מוגבר במזגן. המזגן הוא מכשיר שצורך אנרגיה רבה. כיום, לרוב המזגנים ישנם חיישנים מיוחדים שפותרים בעיה זו. ברגע שהחדר הגיע לטמפרטורה מסוימת, המזגן מפסיק אוטומטית את פעולתו, ובכך הוא חוסך את החשמל. לאחר כרבע שעה- חצי שעה המזגן יחזור לפעול. בעל הבית יכול לווסת את המזגן כפי רצונות האישי ואף לבטל פעולה זו אם יש צורך בכך.

4-  רעש– וויסות הרעש שמפיק המזגן חשוב מאוד, ועל כן בכדי למור על אווירה שקטה בבית, יש לבדוק את כמות הרעש שהמזגן עושה. 

 

למה דווקא מזגן עילי?

מזגן עילי הוא מוזגן המותאם לחללים קטנים יחסית. במקום לקרר את כל הבית בבת אחת, הוא מקרר נקודה ספציפית בה המשפחה נמצאת ובכך חוסכת בחשמל.

לעומת מזגנים אחרים הוא ממוקם קרוב יותר לתקרה מאשר לרצפה, ובכך חוסך במקום, ומתאים בבתים בו יש ילדים. מזגן עילי נוח לתפעול ופשוט להפעלה, על ידי שלט פשוט, אפשר לשנות ולשחק עם פונקציות המזגן כך שיענו על צרכי הבית האישי שלכם.

מזגן עילי הוא מא מזגן בטיחותי ונוח שיעיף את החום ויביאו קור והרבה שמחה אל הבית.

טכנאי מזגנים