מסחר באופציות בינאריות

מסחר באופציות בינאריות:

מי מאיתנו לא אוהב כסף קל. כסף קל הוא חלומו הרטוב של כל גבר. אנחנו יוצאים בבוקר לעבודה, עובדים כעצמאיים מהבוקר עד הערב, או יושבים תחת בוס שאנו כפופים לו ומשרתים את האינטרס של העסק שלו ושל המשרד, וחוזרים הביתה לנוח בשביל להתארגן ולקום לעוד יום זהה.
אלו החיים, יש שיגידו.

בגלל שאלו החיים, אנשים רבים חיפשו מאז ומתמיד אופציות אחרות או אפשרויות אחרות להרוויח בנוסף, סכומי כסף יפים וללא השקעה וידע גבוהים מדי.
נשמע כמו חלום? תתפלאו.
אחת האפשרויות שפנו ופונים אליהם אנשים רבים בארץ ובעולם בשנים האחרונות עם התפתחות המדיה והטכנולוגיה, היא מסחר דיגיטאלי ובשמו הנפוץ יותר: מסחר באופציות בינאריות.

בקצרה, למי שלא מתמצא, מדובר במסחר פשוט שלא מצריך כלל ידע מוקדם ומתאים לכל אדם כמעט. הסוחר מניח סכום כסף לפי רצונו ומשער מה תהיה המגמה של סחורה מסוימת. למשל, מחירו של השקל לעומת הדולר בתקופת זמן נתונה מראש. באם השערתו נתבררה כנכונה, הוא גרף סכום כסף נאה.

ואכן אנשים רבים הרוויחו כסף מהיר וקל, אך לצדם, היו גם לא מעט שלא תמיד הרוויחו.
כמו בכל עניין בחיים שלנו ובפרט זה הקשור לכסף, כדאי להיזהר ולקבל החלטות באופן מושכל כשאנחנו מודעים לעצמנו, לסיכונים ולסיכויים הסובבים את ההחלטה.
להלן נעמוד על דגשים וניתן טיפים למסחר נכון.

מדוע אנחנו טועים וכיצד נשפר את עצמנו?

מחקרים חדשים בתחום הרציונאליות ואפן קבלת ההחלטות שלנו, בני האדם, מראים שאחד הגורמים החזקים לקבלת החלטות שגויות בחיינו הוא "הפחד מלהפסיד".
כן כן, שמעתם נכון. נכון שהרצון להרוויח מסנוור אותנו גם הוא, אך הפחד להפסיד חזק יותר ודומיננטי יותר בקבלת ההחלטות שלנו.
אם נחשוב לרגע על כך, נסכים שאנחנו בסופו של דבר יותר חוששים להפסיד מאשר רוצים להרוויח. הפחד הוא מרכיב בסיסי שהתפתח בקב בני האדם וכמעט תמיד הפחד גובר על התשוקה.
לכן, לפני שאנחנו מקבלים החלטות בנוגע לסכום שמתאים בעינינו להשקעה ובטרם שנשער את המגמה, חשוב שנביט לתוך תוכנו ונחשוב אם ההחלטות שלנו נגועות בפחד.

כאמור, אין ספק שהרצון להרוויח גם הוא מסנוור אותנו ולא פעם בחיינו גילינו מאוחר מדי שמרוב שרצינו, שגינו.
לכן, ובפרט לאנשים שזה עתה החלו להיכנס לעולם של מסחר באופציות בינאריות, חשוב מאוד להתחיל בקטן. תבדוק, תנסה קודם כל בקטן, תראה איך הולך לך. תבדוק אם אתה מסוגל לשמור על איפוק ומצליח לשער נכונה באחוזים הגוברים על טעויותיך ולאחר מכן תוכל להיכנס ביותר. כמובן שלסכן רווחים הרבה יותר קל וחכם מאשר לסכן כסף שאסור לנו להפסיד אותו.

 

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם