מעבדה לתיקון ניידים

מעבדה לתיקון ניידים הינה מעבדה המתמחה בתיקון מחשבים ניידים. רוב המעבדות בארץ מורכבות מצוות טכנאים אשר בעל ניסיון וידע נרחב לתיקון מחשבים ניידים. כמובן שהניסיון שלהם כולל תיקון מחשבים נייחים אבל התמחותם במחשבים ניידים בלבד הינה חשובה מאוד.

מעבדה לתיקון ניידים אשר מתמחה במחשבים ניידים בלבד מכוונת לכיוון מאוד ספציפי של חומרה ותוכנה. מן הסתם מחשב נייד הינו קל יותר ומורכב באופן שונה ומתוחכם יותר ממחשב נייח. על הטכנאים לדעת כיצד להתמודד עם מחשב נייד. המחשב הנייד הינו מחשב נייח אך קטן משמעות וכך גם רכיביו. כמו כן במחשב הנייד המסך מחובר למחשב והוא חלק בלתי נפרד ממנו, כך שהטיפול בו הוא יותר מורכב מבמחשב נייח רגיל.

מצלמות אבטחה לבית

מחשבים ניידים שונים אחד מהשני ולא כולם מגיעים מאותה החברה, הרכיבים בן החברות שונים ואופן סידורם בתוך המארז הקומפקטי של המחשב שונה מדגם לדגם. יש למשל מחשבים ניידים קטנים מאוד, מחשבים אלו מורכבים מרכיבים דומים אך קטנים פי שניים ממחשבים בעלי רכיבים דומים אך גדולים יותר. ישנם מצבים שהרכיבים אינם דומים ואפילו ייחודיים מחשב מסוים או משפחה של מחשבים.

על עובדי המעבדה לתיקון ניידים לשים לב להבדלים ולהכירם טוב טוב, כל מחשב עובד תחת ידיו של עובד אחד בדרך כלל וכך העובד מרוכז במשימתו. הוא מכיר את חלקי החומרה השונים במחשב שמולו ויודע כיצד לעבוד איתם כך שלא יפגעו ולא יפגעו אחד בשני.

כידוע במחשבים ניידים ישנו מסך המתקפל אל פני המקלדת. גם המסך הוא בר תיקון במקרה של פגיעה בו, חס וחלילה. במקרה של פגיעה במסך המחשב, יש על הטכנאי לסדרו על ידי החלפת אותו מסך. חשובה התאימות שהמסך למחשב, בעיקר חשובה התאימות בגודל המסך אחרת המסך יצא מהמקןם, ניתן לקנות מסכים חלופיים, במסכים חלופיים לבדוק את איכות המסך ואת הרזולוציה שלו, ככל שהזולוציה גבוהה יותר כך המסך טוב יותר.

חשוב להתייעץ עם הטכנאים במעבדה לתיקון ניידים לגבי מהות התקלה ואופן תיקונה, לפעמים יש מחשבים שמחירם זול יחסית והתיקון יוצא יקר לעומת קנייתם שוב.

מעבדה למחשבים ניידים

אולמות אירועים במרכז

אולמות אירועים במרכז אם אתם רוצים לחגוג בקרוב אירוע מיוחד במינו וכעת אתם מחפשים אולמות אירועים במרכז, אתם יכולים לשקול את הרקיע השביעי. מדובר באולם

קרא עוד »

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם