מערכות אינטרקום

כולנו רוצים שליטה על הבית שלנו, על המשרד שלנו, על הסביבה השייכת לנו ושבה אנו מרגישים נינוחים ורגועים. בדיוק עבור צורך בסיסי זה התפתחו להן מערכות האינטרקום.

מערכות אינטרקום בסיסיות מוכרות לכל אדם כיום. ישנם לא מעט בניינים שכחלק ממפרט הדירה והבניין הם כוללים מערכת אינטרקום מסועפת האחראית על דלת הכניסה לבניין, כשלכל דייר מותקן בביתו מין שפופרת טלפון שאליה ניתן להתקשר דרך לחצן מחוץ לדלת הבניין ודרכה ניתן בלחיצת כפתור לפתוח עבור האורח את הכניסה. כאמור זו הגרסה הבסיסית של מערכות האינטרקום ובשנים האחרונות נוספו מערכות משוכללות יותר, הכוללות מסך וידיאו המצלם את אזור שער הכניסה, כוללות מסך מגע ועוד פיצ'רים מגוונים.

התאמת מערכת האינטרקום

כאמור, קיים מגוון רחב של מערות אינטרקום המתאימות לצרכים שונים. כדאי שתבדקו מה הם הצרכים שלכם בראש ובראשונה. במקרה של בתים פרטיים ומשרדי חברה ברור יותר הצורך באינטרקום הכולל מצלמה למשל. בנוסף, ישנם מערכות אינטרקום מובנות במיוחד עבור מספר שלוחות ובמקרה של משרד זה חשוב בכדי שהמענה יהיה זריז יותר. יש מערכות אינטרקום בעלות מספר מוגבל של שלוחות וחשוב מאוד לבדוק את הנושא.
בנוסף, ישנן מערכות אינטרקום חיצוניות ופנימיות, פשוטות ומשוכללות יותר ונשים גם על זה את הדעת והדבר שהכי חשוב מעבר לאיכות המערכת וההתאמה לצרכים הוא שהמערכת תהיה נוחה לתפעול. בין אם אתם חובבי טכנולוגיה מושבעים ובין אם טכנולוגיה מרתיעה אתכם, כדאי שתבחרו מערכות אינטרקום עם הפעלה נוחה ונגישות. זכרו שלא רק אתם משתמשים במערכת. זכרו שהמערכת היא מפתח לדלת ומפתח לדלת אמור להיות קל לתפעול.


עלות מערכות אינטרקום

עלותן של מערכות אינטרקום נעה על פני סקאלה ארוכה של מחירים. החל ממאות שקלים בודדים במקרה של תשתית קיימת ועד עשרות אלפי שקלים ויותר בהתאם להיקף המערכת, מספר השלוחות, איכותה ומספר השכלולים הכלולים בה.
לפני שנבדוק איזו מערכת מתאימה לנו מבחינת הסביבה והדרישות האישיות שלנו, כדאי שנגדי לעצמנו מגבלת תקציב ולפי זה נתחיל לבדוק מערכות, כשלפנות לחברה מקצועית לייעוץ זו האופציה הטובה ביותר מכיוון שזה שוק מתפתח מאוד והבחירה שלנו תלויה במשתנים רבים, שרבים מהם אין אנו מודעים אליהם.


2 דברים שחשוב לבדוק בטרם רכישת מערכות אינטרקום


 אחריות. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבדוק הוא נושא האחריות. תיקון מערכות אינטרקום עלול להסתכם בסכום לא מבוטל ומוטב שתהיו מכוסים. עליכם לבדוק מה כוללת האחריות ומה מספר שני האחריות. לעתים בתשלום סמלי ניתן לשדרג את רמת האחריות.


 שירות. תקלות במערכת האינטרקום מצריכות טיפול מיידי. מדובר בנעילת דלת הבית או המשרד וזה לא דבר של מה בכך. בדקו כמה שעות ביום החברה נותנת השירות עובדת ובררו האם היא אמינה ואדיבה.

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם