ניתוחי שדיים

אסטטיקה נשית-

נשים רבות מסתובבות להן עם תחושה של חוסר סיפוק או מחסור בבטיחון עצמי, הרבה נשים ובעיקר הצעירות חוששות מתגובות המין השני לגבי גודל השד ומראה השד. נשים אשר מרגישות לא שלמות עם עצמן ובכך יש השלכות על חיי החברה שלהן ועל היכולת במציאת בן זוג ואת החיים להם הן שואפות. מצד שני ישנן נשים רבות, אשר מודאגות בשל גודל החזה שלהן או מצורתו המעט נפולה. ישנו גם חשש לסרטן בחזה שעבר הגדלה, או סיבוכים רפואיים כמו כאבים בשרירי הכתפיים או בשרירי הגב. על מנת לעזור לכל אישה באשר היא להרגיש טוב ושלמה עם עצמה, קמו רופאים אסטטיים ברחבי העולם ומציעים את הפיתרון בדמות ניתוחי שדיים.

 

על חזה קטן-

חזה קטן הוא לרוב סיבה למועקה אצל נשים צעירות, במיוחד נשים בתחילת שנות העשרים. בשנים אלו הגוף כבר התעצב ועד לעת זיקנה כך ישאר. נשים בעלות חזה קטן מרגישות לעיתים כי ניתוחי שדיים מסוג הגדלת החזה, הם הפיתרון הטוב ביותר שלהן להשגת קידום בחייהן האישיים, הציבוריים והחברתיים. נשים אלו פונות לרופא הפלסטי על מנת לעבור ניתוחי שדיים אשר יתנו פרופורציה חדשה לגודל החזה שלהן ביחס לגופן. רופא טוב ימליץ על גודל נכון, אשר לא ייצור מעמסה על הגוף והכי חשוב יחמיא לאישה בבגדיה וגם ללא בגדים. רוב הנשים חשות שונות לטובה, לאחר הניתוחים הללו וחלקן אף מוסיפות עוד כמה סמ"ק בשתל אם אינן מרוצות.

 

על חזה גדול-

ניתוחי שדיים אצל בעלות חזה גדול הוא לרוב ניתוח מתקן, אשר כולל שאיבת שומן מרקמות השומן, אשר מצויות בשדיים. נשים אשר עוברות ניתוחי הקטנה הן נשים אשר התברכו בחזה גדול, לעיתים גדול מדי. חזה גדול יכול ליצור עקמת בעמוד השדרה, או גיבנת בגב העליון, כמו כן ברוב הפעמים גורם לכאבים של שרירי כתפיים כואבים ותפוסים ואף כאבי גב תחתון. ניתוחי שדיים אצל נשים אשר המצב מסכן את בריאותן הוא הכרחי ביותר. ניתוח מסוג זה מעשיר את חייהן, ביכולת לבצע מטלות אותן לא יכלו לבצע וביכולת להתנהל בקלות יתרה במהלך היום יום. כמובן הרופא המנתח מבצע הערכה למהי הכמות הנכונה להורדה מהיקף החזה, על מנת לשמור על מבנה גוף אסטתי ונכון ועדיין לאפשר קלות תנועה ומניעת בעיות רפואיות עתידיות.

הגדלת חזה- היכן עושים ומה חשוב לדעת?