ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים

מהו ניתוח עפעפיים

ככל שאנחנו מתבגרים, העור שלנו הולך ומתבלה. בין ההשפעות של התבלות העור, נמצא את הקמטים, כתמי פיגמנטציה וצניחת עפעפיים. כאשר העפעפיים שלנו צונחות כלפי מטה, הן מייצרות מבט בוגר ועייף והדרך למנוע זאת היא באמצעות ניתוח של העפעפיים. ניתוח העפעפיים הוא אחד מניתוחי האסתטיקה היחידים, שאותו מבצעים גברים ונשים במידה כמעט שווה. כמו כן, בנוסף לצורך האסתטי של ניתוח העפעפיים, ישנו גם צורך בריאותי, שכן עפעפיים שצונחים יכולים לייצר גם קושי הראייה ובתפקוד באופן כללי. אם תחליטו לעבור ניתוח שכזה, מומלץ להתייעץ קודם לכן עם רופא מומחה, עליו אתם סומכים ולקבל את חוות דעתו בקשר למצב העפעפיים שלכם, המצב הרפואי שלכם, הגיל שלכם ועוד. בנוסף חשוב לבצע תיאום ציפיות כדי שהתוצאה תתאים לציפיות המוקדמות שלכם מהניתוח.

למי מיועד ניתוח עפעפיים

למעשה, כל אחד יכול לבחור לבצע ניתוח של העפעפיים. הניתוח איננו נחשב מהמורכבים מבין הניתוחים הפלסטיים השונים, אך עדיין איננו מומלץ לאנשים עם בעיות רפואיות מוכרות. זאת הסיבה כי גם אם אתם בטוחים שאתם רוצים לבצע ניתוח שכזה, מומלץ להתייעץ קודם עם הרופא המטפל ביחס לתוצאות הניתוח, תופעות הלוואי ותקופת ההחלמה. בנוסף מומלץ שרופא מומחה יבדוק האם העפעפיים שלכם בהחלט דורשים טיפול, או שמצבם עדיין לא מצריך ניתוח וניתן לחכות לגיל מבוגר יותר כדי לעבור את ההליך הניתוחי.

תהליך ניתוח עפעפיים

את ניתוח העפעפיים אפשר לחלק לשני סוגים. הסוג הראשון הוא ניתוח העפעפיים העליונים והשני הוא ניתוח העפעפיים התחתונים. למעשה ניתוח העפעפיים העליונים נחשב להליך פשוט יותר, שבו מבצעים חתך קטן, שבאמצעותו מסירים רקמות עור ושומן עודפות וכך למעשה מעצבים את העפעפף והגבות. ניתוח זה אורך עד שעה ולרוב לא משאיר צלקות או סימנים לאחר תקופת ההחלמה. ניתוח העפעפיים התחתונים מורכב יותר ונמשך זמן רב יותר, בדרך כלל כשעתיים. כיום ניתן לבצע הליך חדיש, שבו מבצעים חתך פנימי בעזרת לייזר וכך החתך יכול להתאחות ללא צורך בתפרים. באופן הזה ניתן לקצר את תקופת ההחלמה מהניתוח ולהקל על הכאבים ואפילו למנוע צלקות לאחר ניתוח העפעפיים.

הרמת פנים

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם