סדנאות נפחות

לפעמים אנחנו רוצים להכניס עניין לחיים שלנו. להוסיף קצת צבע ולהתחדש בתחומים חדשים ולא מוכרים לנו. אחת מהדרכים הנהדרות לעשות זאת הינה באמצעות למידה של תחום חדש לגמרי, תחום בו לא התנסנו קודם. אין הכוונה שפתאום נהפוך להיות מקצוענים בתחום הזה, אלא שניחשף אליו, נלמד אותו ונוסיף עוד מרכיבים לחיים השוטפים שלנו. סדנאות אלו הן חוויה מושלמת שעונה על הצורך הזה.

נפח הוא בעל מקצוע המתמחה ביצירה של חפצים מפלדה או מברזל באמצעות עיצוב של החומרים המתכתיים. נפח עושה שימוש בכלים המחממים את המתכת ומביאים אותם לטמפרטורה גבוהה, ואז מעצב אותה לצורה המבוקשת. ישנם נפחים אשר יוצרים דברים פונקציונאליים, ואחרים יוצרים דברים לצרכי אמנות שונים.

מראות קריסטל

מה עושים שם?

סדנאות נפחות מאפשרות לכם להתנסות באומנות הנפלאה ועתיקת היומין הזאת, ולתחום חדש ומיוחד, שסביר להניח שעד לעצם הסדנא לא נחשפתם אליו כלל ועיקר. הסדנאות נערכות כך שהן מעוררות את היצירתיות שלכם ומאפשרות לכם ליצור חפצי אמנות שונים, אותם תוכלו לקחת איתכם ולעטר באמצעותם את ביתכם, החצר או כל מקום אחר.

סדנאות נפחות – מיומנויות ייחודיות

סדנאות נפחות אלה מאפשרות לכם ללמוד מיומנויות ייחודיות לתחום אומנות זה. כדי ליצור חפצים שונים ומורכבים נלמדות מספר טכניקות שונות לצורך חישול ברזל. טכניקות אלו מאפשרות לכם ליצור מגוון של סגנונות, מרקמים וטקסטורות עד שתגיעו ליצירה המקורית והאישית שלכם, שתלווה אתכם לאורך כל חייכם.

למי זה מתאים?

סדנאות נפחות מתאימות לכל מי שיש לו נפש של אמן ורוצה להתנסות בתחום חדש וייחודי, שלא נתקל בו עד עתה. הן דורשות מעט כוח לצד בגרות ואחריות, בשל הטמפרטורות הגבוהות והסכנות שעלולות לקרות בשימוש לא נכון. על כן מומלץ להתאים סדנאות אלו לגילאים בוגרים יותר ולא לילדים קטנים.

סדנת ברזל