עלייה במשקל

עלייה במשקל

כיצד לעצור את העליה במשקל ולהתחיל לרדת

כל אדם שמן יודע כמה קשה לשים מעצור לאכילה. הסיבות להשמנה יכולות להיות רבות: החל ממבנה גנטי, וכלה בסיבה רגשית שמונעת את הירידה במשקל. אבל צריך להבין שברגע שיש בעיה ביחס בין המשקל למבנה הגוף, מלבד הפגם האסטטי יש בעיה בריאותית של ממש- לחץ על הלב, על הכליות ומערכות פנימיות נוספות בגוף. אחרי הקדמה זו , צריך להבין שיש לפעול עבור ירידה במשקל מכמה זוויות.

החיים המודרניים- פינוק וחוסר רצון לעבוד קשה

אנשים רבים חיים את הטכנולוגיה- אוכל תעשייתי שאינו בריא ואז כדורים מסוכנים להרזיה במשקל. במקום לקחת כדורים עדיף להשקיע בנתיב של דיאטה טבעית. להכיר את הגוף, ולפעול בהתאם לצורך האמיתי שלו ללא האבסה מיותרת.

כיצד פועלת שיטת דיאטה טבעית

ישנן מספר פעולות חיוניות עוד לפני הרכבת תפריט המותאם למטופל. התעמלות ושתייה מרובה תמיד מומלצים בשביל להזין ולדחוף מערכות בגוף, ולטהר את הגוף מרעלים המצטברים בו. דיאטה טבעית תלמד את המטופל להקשיב לגופו ולצרוך כמות מזון פחותה, אך מורכבת מכל אבות המזון. כך שבסופו של טיפול, המטופל יוצא מחוזק מהטיפול עם רעב להמשיך את טיפולי דיאטה טבעית ולא לבלוס להנאתו. בנוסף , כדאי לקחת טיפול רגשי תומך, אם על ידי קאוצינ'ג ואם על ידי פסיכולוג כדי לברר מה המניע הפנימי שבגללו המטופל אינו יכול לסגור את פיו למראה מזון אהוב. הטיפול הנפשי צריך להיות ארוך טווח כדי להשיג תוצאה משביעת רצון, ולאפשר למטופל להיפתח באמת.

מי מדריך מטופלים בביצוע דיאטה טבעית

ישנם מספר מטפלים. אם בחרתם טיפול דרך הקופה תצטרכו קרוב לוודאי לקבוע תור לכל בעל מקצוע בנפרד- דיאטנית, פסיכולוג וכו". אם בחרתם במטפל פרטי, קרוב לוודאי שהוא יישא באחריות הטיפול בכללותו. כמו כן כל מטפל יקבע לכם תכנית עם מסגרת ויעדים – עד זמן מוגדר יש לרדת משקל מסוים. היעדים הם המראה להצלחת התוכנית של דיאטה טבעית, כאשר לוקחים בחשבון את יכולות הגוף של המטופל.

דיאטה טבעית

הצרת היקפים

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם