פרקט למינציה

פרקט זהו חיפוי רצפה המיועד להקנות לבית בכלל ולרצפה בפרט אסתטיות ומראה מעוצב ונקי

פתרונות לעיצוב רצפות וחיפויי רצפה ניתן למצוא בעולם הפרקטים, אחד מהם הוא פרקט למינציה.

במאמר הבא נדון ביתרונות השונים של סוג פרקט זה ובמאפיינים שלו

עלות פרקט למינציה בדרך כלל זול יותר מסוגי פרקט אחרים

עלויות פרקט למינציה הן הנמוכות ביותר. בין הסגנונות השונים הקיימים היום בתחום הפרקטים

הסיבה לכך, היא שפרקט הלמינציה הינו פרקט דמוי עץ ועשוי מעץ מלאכותי. שכבת החיפוי שלו דקה הרבה יותר וההתקנה שלו מהירה יותר. פרקט למינציה, נמכר כמו כל חיפוי רצפה על פי מטרים וקיים במגוון צבעים וגוונים.

עבודת ההתקנה קצרה יותר

התקנת פרקט הלמינציה, מתבצעת על ידי הדבקה פשוטה. ניתן להדביק את פרקט הלמינציה גם ללא עזרתו של מומחה, פעולה אשר מוזילה את עלות הפרקט. פרקט למינציה הוא פרקט בעל שכבה דקה ודמוית עץ, כאשר בצידה ההפוך ישנו צד נדבק. חשוב מאוד לבצע את עבודת הדבקת פרקט הלמינציה בזהירות משנה, וזאת, מאחר ובעת הדבקה לא זהירה, יכולים להיווצר עיוותים. לתקן מראה פרקט למינציה, לא ניתן באמצעות הסרת הפרקט והחזרתו, אלא שימוש בפרקט למינציה חדש. יש לקחת זאת בחשבון כאשר בוחרים לבצע את העבודה בכוחות עצמכם.

עמידות בפני נזקי יום יום

פרקט הלמינציה, שלא כמו פרקטים מעץ אמיתי, עמידים מאוד בפני נזקי היום יום, כמו, מים או בוץ. נזקים, אשר פרקט רגיל יתקשה לעמוד בהם במידה ולא מבצעים פעולת ניקוי מיידית. בעת הרטבה קלה של פרקט הלמינציה לא יגרם לו שום נזק ולא תיווצר תופעה של התנפחות, כפי שקורה בעת הרטבת פרקט מעץ, וניתן לייבשו בנינוחות ללא חשש.

תחזוקת הפרקט

תחזוקת פרקט למינציה, היא קלה ופשוטה, ודומה מאוד לתחזוקת רצפה רגילה. עם זאת ,חשוב להתייחס אליו בעדינות ועדיין לנקות ולשטוף אותו באמצעות חומר פרקטים. רצוי לנקות את פרקט הלמינציה באמצעות תנועות עדינות. ניקוי ושפשוף אגרסיבי, עשויות להזיק גם לפרקט למינציה במהלך הזמן, ולגרום למראה פרקט משופשף ולא אסתטי.

ידידותי לסביבה

פרקט הלמינציה, עשוי מעץ סינתטי ולכן ידידותי לאיכות הסביבה כך שעשוי מאוד להתאים ללקוחות, אשר פרמטר זה חשוב בעיניהם, במעמד רכישת חיפוי רצפה מעוצב, ויכול לתת פתרון מצוין למראה רצפה מעוצבת וידידותית לסביבה כאחד. פרמטר חשוב בהחלט, במיוחד לאור המצב והמודעות לנזקי הטבע בעת שימוש בחומרים הפוגעים בטבע.

לפרקט הלמינציה יתרונות רבים, הן מבחינת המראה, המחיר והתרומה לסביבה, חשוב מאוד לרכוש פרקט למינציה איכות אש ישרת אתכם למשך שנים רבות וזאת מאחר וישפיע על מחיר הרכישה וזמן הקילוף והתקנת הפרקט החדש. במידה ואינכם בטוחים שתוכלו לבצע את עבודת ההתקנה בכוחות עצמכם היעזרו באיש מקצוע וזאת בכדי לחסוך בזמן רב וכסף רב עוד יותר על קניית חלקי למינציה נוספים.

תתחדשו! 

פרקטים בירושלים