צלוליט בעור

צלוליט? מה זה?

צלוליט היא תופעה שקשורה למראה של העור. בדרך כלל צלוליט ממוקמת בעיקר באזור הישבן, הזרועות ועוד. ישנו קשר חזק ביותר בין צלוליט לבין משקל. למעשה, הרבה פעמים צלוליט היא תופעה שקורית בפעול עקב שינוי במשקל או השמנה קיצונית. ככלל, לשמנים יש הרבה יותר צלוליט מאשר לאנשים ששומרים על משקל גוף תקין. בפועל, צלוליט נראית כמו חרכים או קמטים קלים בעור. קשה לתאר את הצלוליט במילים אך וודאי נתקלתם במראה כזה לא פעם בנסיבות שונות. למרבה הצער, גם אם ישנו תהליך של שינוי אמיתי במשקל הגוף ובהכנסת האיזון התזונתי לתוך החיים ממש, הצלוליט עקשן למדי ואינו ממהר להיפרד. למרות שהוא יקטן ויהיה הרבה פחות בולט, הצלוליט עשוי להישאר גם אצל רזים שהינם שמנים לשעבר. לפניכם מידע חשוב על טיפול בצלוליט.

טיפול בצלוליט- אמצעים אגרסיביים:

חשוב לדעת שישנם כמה כלים לצורך טיפול בצלוליט. באופן כללי, ככל שישנה התערבות מאסיבית יותר, יש סיכוי גדול יותר ליצור שינוי אמיתי. עם זאת, לא לכולם נוח לפעול לצורך טיפול בצלוליט באמצעים שהינם אגרסיביים ומערבים פעילות רפואית. למשל, טיפול בצלוליט יכול להכיל שלב של שאיבת שומן. שאיבת שומן הינה פעולה שדורשת מעורבות רפואית והיא ללא ספק הליך מורכב למדי. לכן, חשוב לדעת שכאשר נכנסים לשלבי בירור אודות טיפול בצלוליט, כדאי להתאים את הטיפול שאנו בוחרים לפי מידת הסיבולת שלנו והרצון שלנו ליצור שינוי אמיתי תוך שימוש באמצעים קיצוניים אולי לצורך טיפול בצלוליט.

טיפול בצלוליט- הרציונאל מאחורי המכשור הקיים:

רוב המכשור הקיים כיום בשוק עובר על בסיס אותו רציונאל משותף. רציונאל זה מתבסס על העובדה שצלוליט הוא למעשה שומן שמתחבא מתחת לעור. על ידי ריווח של כלי הדם, מתאפשרת יותר זרימה של דם באזורים המטופלים ולכן מצב הצלוליט משתפר. טיפול בצלוליט על ידי מכשור מקצועי בדרך כלל עובד על אותו הרעיון.

סיכום:

כדאי לדעת שצלוליט הוא תופעה שבדרך כלל כוללת מרכיב גנטי. הרבה פעמים, המרכיב הגנטי הזה בא לידי ביטוי אצל קרובים רבים מאותה משפחה. כדאי לחשוב על טיפול בצלוליט אם הדבר מפריע מאד לביטחון העצמי.

דיאטה טבעית

אולמות אירועים במרכז

אולמות אירועים במרכז אם אתם רוצים לחגוג בקרוב אירוע מיוחד במינו וכעת אתם מחפשים אולמות אירועים במרכז, אתם יכולים לשקול את הרקיע השביעי. מדובר באולם

קרא עוד »

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם