קוסמטיקאית ברעננה

מהי תפקידה של קוסמטיקאית מוסמכת? איזה טיפולי טיפוח תוכלי למצוא במכוני יופי מקצועיים? במאמר זה תקבלי את כל המידע הנחוץ בקצרה, את הפינוק המושלם תוכלי לפגוש במכוני היופי בסביבת ביתך, זהו פינוק אותו לא ניתן להסביר במילים.

האם קוסמטיקאית נמדדת לפי מיקומה?

בנות לפעמים יכולות לטעות בנושא בחירת הקוסמטיקאית ולחשוב שככל שהקוסמטיקאית ממוקמת במקום יותר מרכזי כמו "בתל אביב", כך היא יותר טובה ונחשבת. קוסמטיקאית במיקום מרכזי במיוחד, יכולה כמובן להיות מקצועית במיוחד ובעלת שם טוב יוצא דופן, אך פרמטר המיקום לא מחייב את רמת המקצועיות שלה ולפעמים להיפך, היא עלולה להיות סתם יקרה עם לו"ז עמוס שמותיר לך להיות אחת מהקליינטיות שלה בתוך סרט נע ללא כל יחס אישי.

לכן אם את גרה במרכז, כדאי לשקול גם ללכת לקוסמטיקאית במקום פחות מרכזי ורועש, למשל "ברעננה" תוכלי למצוא קוסמטיקאיות מבוקשות ברמה מצויינת ובמחיר נח לכל כיס. הם יתנו לך את זמן הטיפוח המפנק שמגיע לך.

טיפולי קוסמטיקה

במכוני קוסמטיקה תוכלי להתפנק בשלל טיפולים ופינוקים:

טיפולי פנים: טיפול פנים כולל בתוכו מספר טיפולים שונים לבעיות שונות:

אנטי אייג'ינג מדובר בטיפול שנועד להילחם ולמנוע את תהליך הזדקנות העור. הזדקנות העור נוצרת כתוצאה מהיחשפות לחומרים מזיקים כמו עישון סיגריות, היחשפות לא מבוקרת לשמש, הרגלי תזונה וכושר והזדקנות טבעית של עור גופנו. בטיפול זה מוחדרים חומרים פעילים לעור, מינרלים וויטמינים מיוחדים בכדי להחיות אותו ולהבריאו.

טיפול בבעיית אקנה פצעוני האקנה נגרמים ממספר סיבות כשחלקן קשורות ומשופעות מרמת ההיגיינה של עור הפנים. היגיינה שלא תמיד ניתן לשפרה דרך שטיפת פנים בסבון ותכשירים בייתים אחרים. בטיפול הקוסמטי נבדקים גורמים התופעה ובהתאם לכך מוחדרים מינרלים וויטמינים מיוחדים להבראת העור ומנוקזים נקודות שומן מתחת לשכבת העור המאיצים התפתחות של פצעונים.

טיפול יופי מדובר בטיפול מפנק של טיפוח יופי הפנים. בטיפול זה מנוקים בדיוק ובקפידה נקודות השחורות שנצטברו על עורך מאז הטיפול הקודם, מזינים את עור הפנים במינרלים, מחדירים לחות בריאה לעור ומעניקים לעור הפנים שלך מראה צעיר, מלא חיות וברק מלווה בתחושת נקיות ובוהק תמידי.

עור מיובש ובעייתי לעתים העור לא מקבל הזנה טבעית והוא מגיע למצב של יובש, לעתים יובש כרוני. עור הפנים נראה יבשושי ומקולף מעט והתחושה גם היא תחושת יובש וכאב בהבעות פנים רחבות. בכדי לטפל במצב זה ולגביר את סיכויי המנע להישנות בעתיד, נעשה שימוש בתהליכי פילינג שונים. פילינג הינו טיפול שנועד לחידושו של עור הפנים על ידי קילוף תאים מתים מן העור או באמצעות הסרת שכבות עור חיצוניות כהשלמה לטיפולי הפילינג מוחדרים מינרליים וויטמינים לעור שמטרתם לחדש את העור ולהקנות מראה בריא של עור צעיר וחדש.

עיצוב גבות הגבות הן חלק ממכלול של מראה הפנים ומכיוון שכך, המראה האידיאלי של גבות תלויה במספר פרמטרים בגוף ובפנים המשתנים מאישה לאישה.

מעבר לכך שלכל אישה מתאימה צורת גבות אחרת, צמיחת הגבות משתנה מאישה לאישה ולמרות שהקוסמטיקה מציבה מגוון פתרונות רבים לעיצוב ושינוי גבות, הנתונים הטבעיים הם תמיד המומלצים ביותר ויש להתחשב גם בפרמטר זה, במרכיבים של כל אישה בנפרד. קוסמטיקאית טובה תדע להבחין איזה סוג גבות יש לך ולהתאים עיצוב שיראה טבעי ומתאים במיוחד לך.

טיפול פנים לגבר