קוסמטיקאית בתל אביב

קוסמטיקאית בתל אביב

קוסמטיקאית בתל אביב

כל אישה שגרה בתל אביב ובסביבתה זקוקה לקוסמטיקאית בתל אביב. קוסמטיקאית היא זו אשר עוסקת בכל התחומים הקשורים לטיפוח העור והגוף. גם גברים הולכים לעיתים לקוסמטיקאית למטרות שונות. קוסמטיקאית בתל אביב יכולה לבצע טיפולים שונים ומגוונים, כמו למשל טיפולי פנים, טיפולי הסרת שיער מסוגים שונים, מניקור, פדיקור, ולפעמים גם איפור. למעשה, ביקור כולל אצל קוסמטיקאית פירושו לצאת הכי יפה וזוהרת שאפשר. כל קוסמטיקאית מתמחה בתחום אחר של קוסמטיקה, אם כי ישנן קוסמטיקאיות שמבצעות את כל סוגי הטיפולים גם יחד. קוסמטיקאית בתל אביב היא גם מקור לפינוק, כי איזו אישה לא תיהנה משעה של טיפוח שלו ורגוע?

טיפולים של קוסמטיקאית בתל אביב

טיפולי פנים – טיפולים המעניקים ברק וחיות לעור הפנים. במהלך הטיפול הקוסמטיקאית מנקה היטב את הפנים, מבצעת פילינג קל ומטפלת בפצעים, באקנה וכדומה. לאחר מכן היא מורחת שכבות של קרמים להזנת העור ולטיפוחו. טיפול פנים מיועד לפינוק ולבריאותו של ער הפנים גם יחד.

הסרת שיער – קוסמטיקאית בתל אביב יכולה לבצע הסרת שיער בכל אזורי הגוף, הן בשיטות קלאסיות כמו שעווה, פינצטה או חוט, והן בשיטות חדשניות אשר מציעות הסרת השיער לצמיתות, כמו בעזרת מכשיר IPL או לייזר. הסרת שיער אצל קוסמטיקאית מבטיח דיוק, יעילות והסרה איכותית, כך שעובר זמן רב עד שהשיער צומח שוב.

מניקור ופדיקור – מניקור הוא טיפוח כף היד, ואילו פדיקור הוא טיפוח כף הרגל. קוסמטיקאית בתל אביב תטפח את העור הרגיש של כפות הידיים והרגליים, כל אחד מהם בחומרים המתאימים ובצורה המתאימה. כמו כן היא תטפל בציפורניים, כולל שיוף, ניקוי, טיפול בפטריות וכדומה, ולסיום תמרח לק מתאים על הציפורניים להשלמת המראה.

קוסמטיקאית רפואית

קוסמטיקאית רפואית היא קוסמטיקאית שלמדה מסלול מורכב יותר של קוסמטיקה, הכולל בתוכו גם אלמנטים רפואיים. קוסמטיקאית רפואית רשאית לאבחן את סוג העור של המטופלים באופן מעמיק יותר, להתאים חומרים שמותאמים באופן מדויק לעור ולהשתמש בחומרים פעילים, כלומר חומרים שיש בהם יותר מ-20% של חומר פעיל – קוסמטיקאית בתל אביב שאינה קוסמטיקאית רפואית אינה רשאית להשתמש בחומרים אלה. לקוסמטיקאית רפואית הולכים כאשר ישנן בעיות כלשהן בעור שיש צורך לפתור, כמו למשל אקנה קשה במיוחד, פיגמנטציה בעור, ציפורן חודרנית וכדומה. קוסמטיקאית רפואית יכולה לבצע פילינג בינוני (לעומת פילינג קל בלבד אצל קוסמטיקאית רגילה), והיא יכולה לבצע טיפולים מורכבים שונים אשר מסייעים בטיפול בעור פגוע.

דיי ספא קוסמטיקה

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם