קוסמטיקה לפנים

כל אישה רוצה להיראות כמה שיותר יפה וצעירה, בכל שלב בחיים. אנו רוצות להיראות טוב, להיות יפות ומטופחות, ליהנות ממראה זוהר. טיפוח עור הפנים הוא חלק חשוב מטיפוח הגוף, מפני שמראה הפנים הוא הבולט ביותר, וכאשר הפנים נראות טוב, אנו מרגישות טוב. כדי לשמר את עור הפנים ולהקנות לו מראה זוהר וצעיר לאורך זמן, אנו זקוקות לטיפולי קוסמטיקה שוטפים פעם בפעם.

טיפולי קוסמטיקה

טיפולי קוסמטיקה כוללים מגוון טיפולים שניתן לעשות לעור הפנים, וגם לעור בשאר חלקי הגוף, החל מטיפולי טיפוח קטנים שניתן לערוך בבית, דרך טיפולים אצל קוסמטיקאית וכלה בטיפולים קוסמטיים-רפואיים כמו ניתוחים קוסמטיים ועוד. כל אחת עוברת מידי פעם טיפולי קוסמטיקה ברמה זו או אחרת למטרות טיפוח, ולעיתים גם למטרות רפואיות כמו טיפול באקנה, הסתרת צלקות ועוד.

סוגים של טיפולי קוסמטיקה

טיפולי קוסמטיקה בסיסיים. בין טיפולי הקוסמטיקה הבסיסיים והיומיומיים ניתן למנות טיפולים רבים. הנפוץ שבהם הוא כמובן טיפול הסרת שיער – סידור הגבות, הסרת שפם, הסרת שיער מהפנים (ומשאר הגוף) וכן הלאה. בנוסף ניתן למצוא טיפולי פנים שאותם עורכת קוסמטיקאית. טיפול פנים כולל ניקוי יסודי של הפנים, ניקוי "שחורים" וטיפול באקנה, פילינג קל ועוד. המטרה של טיפול פנים הוא לנקות את עור הפנים באופן יסודי ולהעניק לו ברק.

טיפולים מתקדמים. בין טיפולי קוסמטיקה מורכבים יותר ניתן למנות טיפולים כמו טיפולי הבהרה, מילוי קמטים, בוטוקס, העלמת צלוליט ועוד. אלו נערכים בדרך כלל בהשגחה רפואית ובתנאים סטריליים, על ידי קוסמטיקאית רפואית או רופא. אלו הם בדרך כלל טיפולים שנועדו להצעיר את עור הפנים, כמו בוטוקס ומילוי קמטים שנועדו לטשטש את קמטי הגיל, והעלמת צלוליט שמחזירה לעור את חלקותו וגמישותו.

טיפולים רפואיים. טיפולי קוסמטיקה רפואיים מתקדמים הם לדוגמא ניתוחים לשינוי צורת האף – שמתבצעים, כמובן, באשפוז של יום אחד או יותר ומהווים ניתוח לכל דבר, בהרדמה מקומית. גם פילינג עמוק נעשה בדרך כלל על ידי רופא עור בתנאים של חדר ניתוח, ומחייב חבישה יסודית של הפנים ומנוחה של מספר ימים ללא פעילות גופנית.

קורס קוסמטיקה