קורס קוסמטיקה

כל אחת יודעת שיש דבר אחד שהיא לא יכולה להסתדר בלעדיו – הקוסמטיקאית שלה. מדי תקופה מסויימת היא קובעת תור אצל הקוסמטיקאית לטיפולים שונים שלהם היא זקוקה. זאת הסיבה שקוסמטיקאית היא מקצוע כל כך מבוקש ותמיד יהיו זקוקים לעוד. לכן, אם את מחפשת את דרכך בחיים, מומלץ לך לשקול ללמוד קורס לקוסמטיקה. קורס לקוסמטיקה מכשר קוסמטיקאיות מוסמכות, אשר מטפלות בנשים את כל טיפולי היופי הבסיסיים – טיפול פנים, הסרת שיער, איפור ועוד. קוסמטיקאית אשר סיימה בהצלחה קורס לקוסמטיקה יכולה לעבוד במכוני יופי שונים, ואפילו לפתוח קליניקה משל עצמה ולקבל שם לקוחות. קוסמטיקאית הינה אשת מקצוע מכובדת, אשר למדה את התחום במקצועיות והתנסתה בו לאורך שנים.

היכן לומדים זאת?

בשל הביקוש הרחב נפתחו בשנים האחרונות מספר מקומות בהם ניתן ללמוד קורס לקוסמטיקה, בכל רחבי הארץ. ישנן מכללות מיוחדות המכשירות קוסמטיקאיות. בנוסף, משרד התמ"ת, במסגרת תוכנית ההכשרה המקצועית שלו, מציע קורס לקוסמטיקה מקיף. לאחר ההכשרה הבסיסית ניתן להמשיך וללמוד תחומים שונים, ובכך למצב את עצמך כקוסמטיקאית מומחית בתחומים נוספים.

קורס לקוסמטיקה – מה לומדים בו?

במסגרת הלימודים העיוניים לומדים יילמדו מבוא בסיסיים, העוסקים בגוף האדם, כמו אנטומיה ופיזיולוגיה, וכן קורסים העוסקים בקוסמטיקה עצמה. לאחר מכן יילמדו נושאים העוסקים בעבודת הקוסמטיקאית השוטפת, כגון: חומרים ותכשירים קוסמטיים, שעווה, כלים בשימוש הקוסמטיקאית ועוד. כל הלימודים הללו חשובים ביותר לעבודת השטח של הקוסמטיקאית.

פרקטיקה של קורס לקוסמטיקה

מסלול נוסף וחשוב לא פחות אותו יש לעבור במהלך של קורס לקוסמטיקה הוא הפרקטיקום. במהלכו ישנם לימודים מעשיים והתנסות בשטח, המתבססת על הלימודים המקיפים שנרכשו. במהלך ההתנסות יש לטפל בלקוחות כפי שנלמד בקורס. כמובן שכל סטודנטית עורכת את ההתנסות תחת עינה הפקוחה של קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה.

מניקור פדיקור