רופא שיניים במודיעין

על מנת לשמור על מראה פה יפה ונקי מחיידקים קיימת חשיבות רבה להגיע אל רופא השיניים לסדרת טיפולים מונעים- בעת ההגעה אל רופא השיניים ניתן לערוך בדיקה ולבחון את חלל הפה וכך למנוע בעיות עתידיות. במרפאתו של ד"ר פרימן עובדים ביחד צוות מקצועי הכולל שינניות ורופאי שיניים המעניקים טיפולים מונעים על מנת לחסוך מהמטופלים כאבים בעתיד.

 שמירה על היגיינת הפה

אנשים רבים עשויים לסבול במהלך חייהם מהיגיינת הפה ולא להיות מודעים לכך. הסיבה היא כי מחלות חניכיים למשל אינן גורמות לכאבים ומאובחנות בשלב מאוחר והתוצאה עשויה להיות אובדן שיניים. הגעה אל רופא שיניים במודיעין בהקדם האפשרי, עשויה למנוע את אובדן השיניים ושורה של בעיות נוספות. מחלות חניכיים נגרמות כתוצאה מהצטברות של חיידקים על השיניים בעת הסתיידות של הרובד הדנטלי המייצר את אבנית השן.

 הדרכה על היגיינת הפה

טיפול משולב אצל רופא שיניים ושיננית יסייע בפתרון מחלות חניכיים. בפגישה אצל השיננית ניתן לקבל הסברים אודות צחצוח שיניים נכון וכן להסיר את האבנית ולמנוע הצטברות של אבנית בעתיד.

 מרפאת שיניים ברמה הגבוהה ביותר

במידה והנכם זקוקים לקבלת טיפולי שיניים- בעת ההגעה למרפאה של ד"ר פרימן אתם יכולים להרגיש בטוחים. רופאי השיניים וכל הצוות  הינם בעלי ניסיון רב בענף רפואת השיניים וביכולתם להעניק את הטיפולים האיכותיים ביותר המבוססים על שיטות טיפול מתקדמות ועבודה עם מכשור מתקדם אשר מפחית את הכאבים. המרפאה נמצאת באזור מודיעין וכוללת שפע של חנייה וכוללת בין היתר פינת המתנה איכותית המאפשרת למטופלים להמתין עד לתחילת הטיפול ללא לחץ מיותר.

 מערכת מתקדמת לצילומי רנטגן

כחלק משיטות הטיפול המתקדמות אשר ניתן למצוא במרפאה הינה מערכת מתקדמת לצילומי רנטגן דיגיטלים הכוללת בין היתר צילום דיגיטלי ושילוב של שיטת הצילום הישנה המאפשרת קבלת תוצאה איכותית. הצילומים מופיעים על מסך משוכלל ומאפשרים להעניק למטופלים הסבר מפורט על הנעשה. כך למעשה, המטופלים מרגישים שהם חלק מהטיפול ולא נמצאים במצב בו לא ניתן להם הסבר והם עשויים לחשוש מהטיפול אלא בדיוק להפך.

 

חינה מרוקאית