ריצוף פרקט

ריצוף פרקט

מראה טבעי נותן לנו חיות

הרצון לשפץ יכול לנבוע מסיבות רבות. לעיתים זוהי רק תחושה של מאיסה במראה של הבית, ולעיתים צורך ממשי בגלל קלקול. המראה הכפרי של בתים מעץ משדר נינוחות, לעומת הבתים המודרניים מלאי השיש והמתכות המשולבות בו. כדי להשיג מראה טבעי בתוך בית יש שתי דרכים. הראשונה, ציפוי (או החלפת) הרצפה בפרקט אמיתי. ייבוא של בולי עץ משויפים , חתוכים לפי מידה, ומודבקים באופן מהוקצע בבית. היתרון ברור מאליו- זהו עץ טבעי אמיתי. הפרקט המלא עמיד בפני מים וציפוי נכון גם יהיה עמיד ודוחה לכלוך. אפשרות שניה היא ציפוי למינציה פרקט. קצת מזכיר מראה של PVC. הרצפה חלקה עם מראה של עץ.

חסרונות ויתרונות של למינציה פרקט

ההבדל הראשון והמשמעותי להעדפת למינציה פרקט על פני פרקט עץ אמיתי הוא המחיר. היות והמחיר של פרקט עץ כולל עצים אמיתיים ושינוע שלהם, ובנוסף ההדבקה של חומר כבד. למניציה פרקט לא דורש הובלה מסובכת וההדבקה פשוטה מאוד. יתרון נוסף הוא זמן העבודה. כדי להשיג למניציה פרקט אין צורך בימי עבודה מרובים. באים לחנות, בוחרים מתוך שלל דוגמאות, ויום למחרת כבר יכול להגיע העובד ולהדביק את המשטח שהזמנת. אם כבר הזכרנו, למניציה פרקט היא חומר סינטטי ולכן מופיעה בדגמים רבים וגוונים שונים של עץ- לעומת העץ שמופיע בטבעיותו בדוגמאות מועטות למדי.

החיסרון של למינציה פרקט

מלבד המראה המתעתע, שכידוע אינו עץ ממש, גם התחזוקה איננה של עץ מלא. בהנחה שהעובד שהדביק היה מיומן דיו ולא פישל בצדדים ליד הפאנלים עם יותר מדי דבק, כל מספר שנים יש להחליף חלקים או אפילו את כל למינציה פרקט לדוגמא חדשה, כי יש בלאי גבוה. בנוסף , לפעמים קשה מאוד להסיר כתמים מהרצפה, ואז נשארים עם הכתם לשיפוץ הבא.

איש מקצוע מיומן ישדרג לך את מראה הבית

לאחר כל הבירורים , כשמצאת איש יודע המלאכה, בחר לך דוגמת למינציה פרקט והתחדש עם מראה רענן לבית עם נגיעות כפריות איכותיות.

יתרונות של פרקטים

פרקטים למינציה

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם