רפואה אסתטית

רפואה אסתטית

מהי כירורגיה פלסטית

רפואה אסתטית פירושה ניתוחים אשר נערכים על מנת לשנות את מראה גופו של האדם. כירורגיה פלסטית היא תחום שדורש ידע מקצועי רב מאד, שבלעדיו ניתן, חלילה, לגרום למטופל נזק רב יותר מן התועלת. לכן, כאשר יש צורך בניתוח כלשהו של רפואה אסתטית, יש לבחור ברופא מומחה בתחום.

למה צריך רפואה אסתטית

ישנם שני מקרים שבהם מתעורר צורך ברפואה אסתטית. המקרה הראשון הוא תיקון של נזקים רפואיים. לדוגמא: ישנם ילדים אשר נולדים עם שפה שסועה. השפה השסועה מהווה הן בעיה אסתטית והן בעיה תפקודים, מכיוון שהשסע מקשה עליהם את האכילה והדיבור. כדי לתקן את השפה יש צורך בניתוח כירורגיה פלסטית. המקרה השני הוא שינויים קוסמטיים בגוף, בגלל רצון עצמאי של המטופל או המטופלת. בניתוחים מסוג זה נכללים ניתוחים כמו הגדלת חזה, ניתוחי אף, הסרת צלקות ועוד. לעיתים, ניתוח כירורגיה פלסטית כולל את שני התחומים האלה, כמו למשל כאשר צלקות מפריעות לתפקוד היומיומי של המטופל, כאשר ישנה מחיצה עקומה באף אשר מקשה על הנשימה, ועוד.

רופא המבצע ניתוחים

רופא אשר מבצע ניתוחים של רפואה אסתטית חייב, כאמור, להיות מומחה בתחום. המומחיות והמקצועיות של המנתח עשויה לקבוע את אחוזי ההצלחה של הניתוח, כמו למשל בניתוחי אף – המיומנות של המנתח עשויה להיות הפרמטר שיקבע האם ניתוח האף יהיה מוצלח או יכשל.

הרמת פנים

רפואה אסתטית

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם