רפואת שיניים דחופה בירושלים

מצבים בהם הכתר נופל או השן נשברת הינם מצבים המצריכים פנייה אל רפואת שיניים דחופה בירושלים לקבלת טיפול מהיר אשר יעניק מענה לכאבים. במרפאת השיניים רחביה צוות הרופאים ערוך לקבל את המטופלים במשך כל שעות היממה.

כל מה שחשוב לדעת

במידה והנכם זקוקים לשירותי רפואה דחופה, הרי כדאי לדעת כי רופא שיניים חייב להיות מקצועי ולבצע טיפול מהיר אך יסודי במטרה להקל על הכאבים. ברגע של מצוקה אין זמן לבחור את הרופא ולכן חשוב להגיע למקום בו מעניקים טיפול יסודי במרפאה בה ניתן להרגיש בטוחים. אין ספק כי טיפול שיניים אינו נעים לאף אחד בייחוד כאשר מדובר על מקרה חירום ולכן כדאי להיות בטוחים כי אתם נמצאים במרפאה בה קיים ציוד משוכלל ורופאים מקצועיים.

שוחחו עם מטופלים קודמים

במטרה לבחור את המרפאה הטובה ביותר באפשרותכם לשוחח עם מטופלים קודמים ולשאול אותם לגבי איכות הטיפול. כמה שעות לפני ההגעה למרפאה ניתן להתייעץ עם מטופלים קודמים במטרה לבחור את המרפאה המתאימה ביותר בך תזכו לקבלת טיפול מקיף.

איזה טיפול מחייב פנייה למרפאה

במידה והנכם חשים כאב בלילות או בחגים הרי המרפאה הדחופה היא המקום אליו תפנו לקבלת טיפול מקיף .עד לרגע קבלת טיפול תוכלו לבצע את הדברים הבאים:
כתר נפל: במקרה בו הכתר נפל ניתן לנסות ולהדביקו בשנית באמצעות משחת שיניים ולפנות במהירות לקבלת טיפול אצל מומחה על מנת שיבצע את ההדבקה באמצעות חומרים איכותיים המיועדים לכך.

שן שבורה: קיימת חשיבות רבה לפנות לרופא בעת סיטואציה של שן שבורה על מנת למנוע דלקת או זיהום בשן. במידה ומופיע דימום בשן ניתן לשים גזה וללחוץ עליה.

טיפול מיידי במרפאה

מרפאת שיניים של ד"ר פרימן הינה מרפאה אשר מחזיקה בציוד רב ומשוכלל תוך ביצוע טיפולים מורכבים כולל טיפולים בשעת חירום על ידי צוות רופאים מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. צוות הרופאים במרפאה הינם אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה במקומות מוכרים ואיתם המטופלים יכולים להיות בטוחים כי הגיעו למקום טוב.

השתלות שיניים