שולחנות משחק להשכרה

בני אדם מטבעם מנסים לנצל את זמנם החופשי כמה שאפשר, טיולים בפארק, ספורט וסרטים וכן משחקי חשיבה. משחקי חשיבה מעלים עניין רב לאחרונה, הם מאתגרים, נותנים חומר למחשבה, ומפעילים את האדם הן מחשבתית והן מעשית.

השכרת שולחנות משחק יכולה לשמש מענה מיוחד לימי הולדת מושקעים או לערבי כיתה מיוחדים.

טווח המחירים של השכרת שולחנות משחק הינו רחב ונמדד על פי כמות המשחקים, בעל האירוע מבקש.המשחקים נועדו למגוון רחב של גילאים, כך שישנו מענה לכל גיל ולכל דורש.

השכרת שולחנות משחק יכולה להוות פעילות ממושכות לילדים ולמבוגרים כאחד, ומכאן שכולם יוצאים נשכרים.

טיפים להשכרה נכונה

בבואנו לחברה העוסקת בהשכרת שולחנות משחק, יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים.

1- רישיון–  יש לוודא כי המקום פועל תחת רישיון מתאים וביטוח המכה כל נזק שיכול להיגרם בפעילויות השונות.

2- מפעילים– יש לוודא כי יחד עם הציוד יגיעו מפעילים שיוכלו לתפעל את השולחנות, ולדאוג לציוד שנשבר או נעלם. יש לדאוג כי המפעילים יכירו את חוקי המשחק השונים, ויכלו לשמש כמדריכים על זמן אמת לשחקנים. מפעילים אלה זקוקים להיות בעלי אורח רוח ויכולת התבטאות טובה, כמו גם יחסי אנוש מצוינים.

3- מספר משחקים- כי המשחקים מתאימים למספר המשתתפים שיגיעו לאירוע. כמו כן, בכדי למנוע שעמום יש לדאוג שתהיה אלטרנטיבה לבאי האירוע, שכל אחד ימצא משהו שמתאים לו.

4- איכות המשחקים- על המזמין המשחקים לבדוק כי איכות המשחקים שהוא מזמינים, נמצאים במצב טוב. 

בכדי להיות בטוח באיכות החברה להשכרת שולחנות משחק לרבות מפעיליו ומשחקיו, מומלץ להתקשר אל לקוחות קיימים של החברה. לברר איתם את טיב החברה, ואת המלצותיהם או הביקורת שלהם הן על המשחק והן על מפעיליו.

ישנו מגוון עצום של משחקי שולחן להשכרה המוכרים מביניהם הוא הוקי שולחן וכדורגל, הפחות מוכרים הם משחקי קזינו שונים כמו טקסס הולדם. על מפיק האירוע לדאוג לבידור שיתאים לכולם, על פי מוזמני האירוע.

השכרת שולחנות משחק יכו להוות חוויה למשפחה כולה, אירוע מיוחד, בלתי נשכח, שישאר כזיכרון מיוחד בהיסטוריה המשפחתית.

יום הולדת הישרדות: