שיזוף ביתי

שיזוף ביתי

כולנו אוהבים להיראות טוב. כולנו אוהבים שמחמיאים לנו ומספרים לנו כמה יפה אנחנו נראים. כולנו אוהבים לקבל מחמאה על איך שרזינו, איך שהגוף שלנו התחטב והתעצב, איך התלבשנו יפה ומחמיא. כולנו גם אוהבים שהעור שלנו נראה טוב. אף אחד לא רוצה להיות חיוור כמו קיר, כך שהדבר היחיד שישאלו אותו הוא האם הוא חולה. אבל מה עושים בחורף? ומה עושים אם אתם מתקשים, מכל מיני סיבות, להשתזף בשמש? התזה שיזוף הוא הפיתרון המושלם עבורכם!

התזה שיזוף

התזה שיזוף הינו תהליך מיוחד אשר מאפשר לכם לשזף את העור שלכם ולהפוך אותו להיות בעל צבע כהה ועמוק יותר, בלי הצורך לשכב שעות ארוכות ולהשתזף בשמש. כמובן שמדובר בטיפולים מלאכותיים אשר עושים שימוש בכל מיני חומרים קוסמטיים למיניהם, ועל כן חשוב מאוד לבחור במכון של התזה שיזוף אשר עומד בכל תקני משרד הבריאות ומקפיד על שימוש בחומרים איכותיים אשר אינם מסכנים אתכם ואת עורכם.

איך מבצעים התזה שיזוף?

התזה שיזוף ניתן לבצע על ידי שתי שיטות עיקריות. השיטה הראשונה היא באמצעות איש מקצוע. מדובר באיש מקצוע אשר מחזיק מכשיר התזה מיוחד, ו"משפריץ" את החומר על הגוף שלכם. לאחר מכן צריך לחכות זמן מה עד אשר הצבע יתייבש על העור. שיטה נוספת היא התזה שיזוף במקלחון. שיטה זו עושה שימוש במכונה בלבד, וללא התערבות של אדם. האדם המעוניין להשתזף נכנס לתא קטן שדומה למקלחון ומתיזים עליו באופן אוטומטי את חומר השיזוף.

לבחור את השיטה שלכם

באופן כללי ניתן לומר כי שתי השיטות יעילות ומשיגות את התוצאות המבוקשות. אם יש שיטה של התזה שיזוף שאתם יותר מעוניינים בה, מומלץ לבדוק מראש עם מכון היופי האם היא אכן קיימת אצלם. התזה שיזוף, בכל דרך שתבחרו, תוכל להעניק לכם את המראה השזוף והאופנתי שחלמתם עליו, כמעט ללא מאמץ!

דיי ספא טיפולי קוסמטיקה

לא נמצאו עסקים בתחום העו"ד.

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם