שיקום גבות

הקדמה בנושא עיצוב גבות:

לגבות ישנה חשיבות רבה בהשפעה על המראה החיצוני שלנו. כיום, הנורמות החברתיות והתרבותיות בארץ, מעודדות מראה מסודר של גבות בהתאם לגישה הכוללת שמעודדת הסרת שיער במקומות שונים בגוף. החשיבות של הגבות שלנו היא רבה. למעשה, הגבות מהוות מסגרת לעיניים שלנו. אנשים רבים נוטים להתייחס ל"הבעות עיניים" ולמראה העיניים באופן כללי כאשר נפגשים לראשונה עם אחרים. העיניים תופסות חלק נכבד מהרושם הראשוני שאנו יוצרים לאנשים חדשים איתם אנו מתראים ולגבות יש חשיבות רבה בהדגשת העיניים וכן בעיצוב מראה הפנים שלנו. מיקומן של הגבות הוא מרכזי ביותר, ממש צמוד למרכז הפנים שלנו, לכן, על אף שהן נוטות להדחק לפינה, כדאי לשים אליהן לב.

עיצוב/ שיקום גבות- מה הן השיטות המקובלות?:

כמו בהסרת שיער במקומות אחרים, גם בגבות ישנן טכניקות מקובלות ביותר ושכיחות יותר מאחרות. מכיוון שעיצוב ושיקום הגבות דורש דיוק רב, יש צורך להשתמש באמצעים מתאימים. השיטה המתאימה ביותר היא שימוש בפינצטה, באמצעותה ניתן להסיר בדיוק את השערות הרצויות וליצור את המראה הרצוי לנו. לעיתים יש צורך להסיר מעט יותר שיער והפינצטה עשויה להכאיב. לכן, ניתן לעשות שימוש בשילוב של שעווה והורדה בפינצטה וכך לחסוך בזמן אך לא להתפשר על הדיוק. אמצעי פופולארי נוסף הוא שימוש בחוט. בעזרת החוט ניתן להסיר את השיער הרצוי בהצלחה.

למי פונים כאשר מעוניינים להשקיע ב- עיצוב/שיקום גבות?:

ההמלצה היא כמובן לפנות לקוסמטיקאית או אשת מקצוע אחרת שעובדת בתחום הטיפוח, האסתטיקה והיופי. קיימים כיום מכונים רבים שעוסקים בעיצוב ושיקום גבות ואלה עשויים להתאים ביותר לצורך סידור הגבות. חשוב לזכור שעיצוב הגבות דורש מיומנות מסוימת וכן יכולת לצפות מראש את מראה הגבות שיתאים ללקוח. לכן, כדאי לבחון שגם הנתונים האלה קיימים אצל איש המקצוע בו בחרתם לצורך עיצוב/ שיקום גבות. חשוב לציין, שבמידה והגבות שלכם אינן דורשות עבודה רבה והן קרובות בצורתן לצורה הרצויה, ניתן לאחר כמה פעמים בהן סידרתם את הגבות במקום מקצועי לנסות ולעצב אותן באופן עצמאי.

עיצוב/ שיקום גבות- גבם גברים יכולים!:

כיום נעשה מקובל מאד להשקיע במראה ובאסתטיקה גם בקרב גברים. עיצוב וסידור הגבות עשוי להיות משמעותי לא רק לנשים אלא גם לגברים. גבות מלאות מדי, מחוברות וכדומה עשויות להעיב על המראה הכללי ולכן- במקרה והגבות שלכם כאלה, אל תהססו להשקיע ב- עיצוב/שיקום גבות.

שיא היופי

אולמות אירועים במרכז

אולמות אירועים במרכז אם אתם רוצים לחגוג בקרוב אירוע מיוחד במינו וכעת אתם מחפשים אולמות אירועים במרכז, אתם יכולים לשקול את הרקיע השביעי. מדובר באולם

קרא עוד »

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם